Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.06.13, 03:51   #61
Damon
Ne Mutlu Türk'üm Diyene

Damon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Feb 2012
Konular: 78
Mesajlar: 2,112
Ettiği Teşekkür: 16629
Aldığı Teşekkür: 12035
Rep Derecesi : Damon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevher
Ruh Halim: Neseli
Standart Cevap: İşte O Polislerin Okuduğu Kitaplar

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Inatci Mesajı göster
Tam giderken okudum Damon bak karşındaki polislerden bahsediyorum ben direnenlerden değil.
Adamların saldırı şekli aynen incele sanki karşılarında düşman varmış gibi yani kendi ülkesinin vatandaşı olduğu aklına gelse ne bileyim belkide bu kadar kör vicdanla saldırmaz,saldırmaz.Aynı toprağın insanıyız çünkü.

Herkes kendi arasında konuştu ama sen kendi aranda konuşurken onlar güçlendi,zorbalaştı gittikçe her şeye karışıp dillerini uzattılar.Ailene, namusuna toprağına,madenine sonuçta geç kalındı.Bu patlayanların bir kısmı onun yandaşıydı ben tartıştığım zaman bana at gözlüğü ile bakıyorsun adamın hiç mi doğrularını görmüyorsun dediler,bak doktora gittiğimizde beklemiyoruz dediler ama ilaç ve doktor parası ödediklerini düşünmediler eğitimde reform dediler sonuçta başörtüsü desteklenirken açıkların kapanma olayını göz ardı ettiler,satılırken özelleşme bu zaman başlanmadı denilip daha öncekilere suç attılar,kısaca arada konuşmak yetmiyordu.
Geç olsun ,olsun ses çıktı mutluyum bu konuda,ama keşke daha evvelde heyyy biz koyun değiliz her şeyin farkındayız deseydik.Medya tek tek onun özeli altına girerken,sendikalar onun sendikası olurken azcık ama azcık ses etseydik.
Y,nede beni yanlış anlamaya devam edip kızabilirsiniz benim aklımdan geçenler bunlar,söylemek istedim.
Ülkemin içinde diğer yerlerde açık savaş varken gizli savaşa sürüklenmesi maalesef gerçek ama yinede bakış açınıza saygılıyım.Düşüncenize kendi düşüncelerimi belirtmek istedim.Söyledi kaçtı demeyin diye.


Hem fikir olduğumuz nokta çok var, bizlerin kızdıkları da sana söylenen o lafların aynısını bizlerin de duyması.

Belki Gezi Parkı olayı olmasaydı, 10 yada 15 yıl sonra mutlaka birşeylerden dolayı patlak verilecekti. Kısmet bugüneymiş.

Sandıklara gidiyoruz ama Amerikan halkının bile karşı çıktığı bir seçim sistemini ülkemize getirerek her seçimde dilediği sonucu alıyor. Kısaca sandık da işe yaramıyor. Ki bu oy sayma sistemi taaa Amerika dan kontrol ediliyor.

Gel de bunu oy veren cahillere anlat anlatabilirsen.

Benim yukarıda anlatmak istediğim, ortada savaş psikolojisi yok.

Senin demek istediğin şöyle olabilir mi ? : Türk polisi üniformalarını giyenler, T.C. ve Türk düşmanı etnik kökenlere ve inançlara sahip kişilerdir, bunlar Türk milletine karşı düşman gözüyle bakıp, savaşır gibi hareket ediyorlar ?

Bunu demek istediysen baştan beri, hak veririm.

Başka türlü savaş psikolojisi ile ilgili senaryo üretemeyeceğim

İyi geceler, Allah rahatlık versin ...


Bir de şunu da ekleyeyim çıkayım sonra; heeyyy biz koyun değiliz, sen bunu yapamazsın, olmaz öyle şey, yasalarımıza aykırı, .... diyenler oldukça birşeyler uydurulup içeri tıkıldılar, bir aralar korku politikası yapıyordu bilirsin.

Bu içeri atılanlar, Tayyip in geçmişini bilen insanlar. Başbakan olursa neler olacağını görebilen insanlardı. Seçilir de tam da akıllarından geçenleri yapmaya başlarken TSK engel olur diye, her komutan ve generale, subaylara, kendi elleriyle hazırladıkları sahte belge ve kanıtlarla hapis etmenin yolunu buldular.

Bunların hepsini Tayyip kendi başına akıl etmedi ki; Amerika ve İsrail yönlendiriyor bunu.

Ama gel de yurdumun cahillerine anlat anlatabilirsen.

Ki kaç yıldır anlatmaya çalıştım ben; benim ülkemin yeraltı ve yerüstü zenginlikleri satılmış, yerli şirketleri ya iflas ettirildi ya da özelleştirme adı altında yabancılara peşkeş çekilmiş, istiklal ve cumhuriyetime kastedilmiş,hile ile ülkemin yönetimini ele geçirmiş, ordum dağıtılma sürecine sokulmuş, memleketimin her köşesi bilfiil işgal edilmiş, ekonomik olarak büyüyüp geliştiğimize dair yalanlar atılarak, sadece ve sadece müslüman gibi göründükleri için halkım içindeki dini duyguları çok yüksek olan kesimin oylarını avlamış ... bunları yaparken de bir yandan İsrail ve Amerika ile kanka gibi takıldığını anlatamadım gitti !!!!

Ama şimdi ne oldu ? Bazı akepeliler akıllanmaya başladı, tebrik ediyorum kendilerini.

Diliyorum Allahtan, ülkem daha da kötü hallere düşmeden, geri dönüşü kesinlikle mümkün olmayacak durumlara girmeden önce bu akp ye oy veren - vatanseverlerin - de bir an önce akıllarını başlarına almasını !
Damon isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Damon'in Mesajına Teşekkür Etti