Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.06.13, 16:49   #3
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131274
Aldığı Teşekkür: 42658
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Bunları Konuşmak Cesaret İster

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Damon Mesajı göster
Youtube linkini bulamadım, facede izlediğim yerin linkini veriyorum. Eğer bu videonun youtube linkini bulan olursa ekleyebilir buraya

https://www.facebook.com/photo.php?v...type=2&theater

En azindan, gecen seneden beri buraya hep yazmistim!.

21 Günlük kisa dönem Askerligimle, halbuki bunu yandas Medya olan Tarihe tanik olun gazetenin sitesindede deginmistim.

Gögsümde, Silah Atis Pavyonlarindan, Isvicredende aldigim igneleri sadece tasiyorum.

Böyle F16´larin icindeki Chiplerinde degistirilmesini yazmistim, ondan sonra yandas medyada, göz boyamak icin, 5 Milyon Türk lirasimiydi, yoksa dolarmiydi simdi söyliyemiyecegim. (Cünkü sayfa degistirildikten sonra, bütün Linklerim bosa gidiyor, ama halen silmis degilim) burada ispiyoncu Chiplerin kaldirilmasi icin yatirim yaptiklarini anlatmaya kalkmislardi, bunu yayinlamislardi.

Yeni birsey degilki!.

Sadece sorun, ben size söyliyeyim, nasil önlem alinmasi lazim diye.

Halbuki bunun nasil önüne gecilebilecegimizide aciklamistim!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti