Tekil Mesaj gösterimi
Eski 24.06.13, 12:35   #93
Canan
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 5976
Mesajlar: 25,788
Ettiği Teşekkür: 100617
Aldığı Teşekkür: 141417
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2013)

Haftalık Burç Yorumları

(24 Haziran - 30 Haziran)
Bu hafta eksikleri tamamlamak için zaman harcayabilirsiniz. Her zamanki rutin uyumunu koruyarak ev ve aile hayatı, kişisel güvenlik ve kaynakları, kariyer faaliyetleri gibi konularda ilginizi çekebilecek bazı fikirler sayesinde pratik değişiklikler yapabilirsiniz. Kariyer ve mesleki anlamda sezgi ve psişik yeteneklerinizi geliştirerek, iş hayatınızda kullanabilirsiniz.

Güneş ve neşeli Jüpiter, ayın 25’inden sonra sizi ev yaşamına doğru çekecektir. Eğer bir bebek sahibi olmayı istiyorsanız, bu hafta oldukça uygun olan enerjileri kullanabilirsiniz. Bu döngü sırasında aile, mülkiyet, iç konfor gibi konular, gayrimenkul alıp satmak fırsatları, ev içi iyileştirmeler yapmak, taşınmak gibi konular gündeminizi belirleyecektir.

Eğer ebeveynlerinizle, özellikle anneyle ilgili sağlık sorunları varsa, Jüpiter Yengeç enerjisi sizi destekleyecek ve olağandışı yardımlar alarak iyileşmek için çözümler bulabileceksiniz. Jüpiter uzun süre burada kalacak ve sizi destekleyecektir.
Bu hafta farklı vizyonları olan, değişik bakış açılarına sahip insanlarla bir araya gelebilirsiniz. Size değişik düşünceleri de açıklayabilecek, bilmediğiniz fikirler olduğunu gösterebilecek insanlarla yakınlaşarak, tanımadığınız yeni grup ve ortamlarda yer alabilirsiniz.

25 Haziran’da Jüpiter yengeç burcuna giriyor ve burada bir yıldan biraz fazla süre kalacak. Bu enerji şansın habercisi gibidir. Yapmak istediğiniz şeyleri uygulamaya koymak için size bazı teklifler alabilirsiniz. İşinizle ilgili göz önüne geçebileceğiniz bir eğitimi tamamlayabilirsiniz. Bu süre içinde hayatınıza önemli bir değişiklik veya şans getirecek bir enerjidir.

Romantik ilişkiler için bu hafta seyahat etmek çok keyifli olacak gibi görünüyor. Yakın yerlere gidebilir ve birkaç günlük kaçamaklarla aşkınızı alevlendirebilirsiniz. Ancak eşinizin ve sizin yanınızda dikkat dağıtıcı bilgisayar veya akıllı telefonlar olmamasını sağlayın, yoksa işiniz ve sorumluluklardan dolayı seyahatiniz boyunca gerçekten tatil yapmış olmazsınız.
Bu hafta kariyerinizle ilgili düşüncelere yoğunlaşabilirsiniz. Nerede durduğunuz, hangi yolu izleyeceğiniz ve nasıl bir yol çizmeniz gerektiği konusunda düşünceler sizi meşgul edebilir. Yapmanız gereken sadece bir sonraki adımı oluşturmaktır. Daha uzak planlar için kafa yormayın.

25 Haziran’dan 16 Temmuz 2014’e kadar Jüpiter Yengeç burcunda yer alacak. Sizin için bu para kazanmakla ilgili şansların artacağı anlamına gelir. Maddi konularda artık gelişmeler daha açık olun çünkü uzun süre sizi destekleyecek bir enerjiniz olacak.

26 Haziran’da Merkür geri hareketi başlayacak ve 20 Temmuz tarihine kadar geri harekette kalacak. Bu sürede bir sözleşmeye imza atmak, herhangi bir elektronik alet almak, bir makine (araba dahil) satın almak çok yararlı değildir. Borç altına girerken dikkatli olmanız gerekir.
2008 yılından beri Koç, terazi, Yengeç ve Oğlak burçlarında zorluklar yaşanmaktadır. Enerjilerin bu zamana kadar bu burçlara pek yardımcı olduğu söylenemez. Ancak 25 Haziran tarihinde burcunuza girecek olan Jüpiter, 16 Temmuz 2014 tarihine kadar sizinle birlikte olacak. Bu enerjinin heyecan verici olduğunu söyleyebilirim.

Yurtdışı seyahatleri, farklı kültürlerle tanışma, sağlık gibi konularda sizi destekleyici enerjilerle çevrelenirsiniz. Romantik ilişkiler açısından eğer sizi sarsacak bir aşk arıyorsanız, Jüpiter bu konuda da size destek olacaktır. Bir yıldan fazla süre içinde adım adım yaşanacak gelişmelerin başlangıcı ise 25 Haziran olacaktır.

Tüm hayatımız boyunca Jüpiter bizi 8 kere ziyaret ediyor diyebiliriz. Geldiği zamanlarda şansını ve bereketini de esirgemeyecektir. Etkili insanlardan destek görebilir, sağlıkla ilgili sorunları çözümleyebilirsiniz. Haziran’da sessiz bir başlangıç yapacak bu enerjinin gelişmelerini yakın zamanda görmeye başlarsınız.

25 Haziran’da Yengeç burcuna girecek olan Jüpiter, sizin için önümüzdeki bir yıl boyunca hayatınızdan temizlemeniz gereken şeyleri toparlayarak kurtulmanız anlamına gelecektir. Hayatınızı enkazlardan arındıracağınız, olayların ve insanların artık yaşamınızdaki yerlerini belirleyerek, bitirmeniz ve bırakmanız gereken her şeyi arkada bırakarak yolunuza devam edeceğiniz anlamına gelmektedir.
Eğer yaşamınızda bir mutsuzluk varsa, mutsuz olduğunuz konular varsa, Jüpiter artık size farklı yollar ve yeni bir bakış açısı sunmak için sizi destekleyecek ve hayatı başka biçimlerde görmenizi sağlayacak bir değişim yaşama şansı sunacaktır. Önümüzdeki 12 ay boyunca bu etkileri yavaş yavaş göreceksiniz ve bu enerjinin sessizce girişi 25 Haziran tarihinde başlayacaktır.
26 Haziranda ise, Merkür geri hareketi başlayacak. Sizin için bu enerji eskiden kalan arkadaşlarınızla karşılaşmak, geçmişte birlikte çalıştığınız insanlarla bir araya gelmek anlamına gelebilir. Bu hafta ev içi faaliyetleriniz daha yoğun olacaktır.
Bu hafta organize edebilmek için inisiyatif kullanmanız önem kazanacaktır. Olayları hızlandırmak ve liderlik gibi sorumluluklar yüklenmek zorunda kalabilirsiniz. İletişim becerileriniz ve pratik bakış açınız, sosyal veya toplumsal olaylarda lider olarak insanları ve durumları idare edebilecek kabiliyetiniz olduğunu gösterecektir.

Merkür 26 Haziran’da geri harekete başlayacak. Bu sizin için bilgisayar, telefon, büyük mutfak aletleri ve diğer elektronik eşyaları satın almamanız yönünde bir uyarıdır. Özellikle Merkür geri hareketi bitmeden alışveriş yapmaktan uzak durun çünkü Uranüs de sizi zorlayacak bir açıya sahip duruyor.

25 Haziran tarihinden önce attığınız tohumlar varsa, Jüpiter Yengeç burcuna girdikten sonra, bu tohumların filizlendiğini görebilirsiniz. 1 yıl sürecek etkisi sebebiyle, sizi kariyer ve şöhret açısından destekleyecek bir enerji olarak adım adım hedeflerinize doğru götürecektir.

25 Haziran’da Yengeç burcuna girecek olan Jüpiter, sizin için kariyer evinizde etkili olacağı anlamına geliyor. Jüpiter girdiği her alanda genişlemeye sebep olur. Sizin de seyahat ve deneyimlerinizle ilgili değişimler yaşarak, hayatı daha geniş açıdan görebileceğinizi söyleyebilirim.

Ayrıca akademik açıdan büyük bir şans elde etmenizi sağlar. Eğer bir üniversiteye kayıt yaptıracaksanız veya bir kurs almayı düşünüyorsanız, bu süreç sizin açınızdan oldukça iyi geçecektir. Sizin açınızdan fikir ve davalar avantaj haline gelebilir.

26 Haziran tarihinde geri harekete başlayacak olan Merkür, daha önce yaptığınız bir başvurunuz veya verdiğiniz bir teklif varsa, onların sonucunu almanız açısından faydalı olacaktır. Eski şirketinize geri dönebilir veya eski çalıştığınız insanlarla bağlantıya geçebilirsiniz.
Bu hafta yeni yaratıcı projeler, iş fikirleri ve eğlenceli aktiviteler açısından yüksek enerjilere sahip ve siz coşkulu fikirlerinizle bu ortamlarda kendinizi gösterebilirsiniz. Yayıncılık, öğrenme ve seyahat gibi alanlar size yeni bir perspektif sağlamak adına destekleyicidir.

25 Haziran tarihinde Yengeç burcuna girecek olan Jüpiter, büyümeyi ve genişlemeyi teşvik eder. Onun şans burcu olduğunu düşünürsek, bir yıl boyunca köklü bir takım değişiklikler yaşayabilirsiniz. Bir bebek sahibi olmak, sağlam temelli bir romantik ilişkiye adım atmak gibi, yenilikler önümüzdeki bir yıl içinde hayatınızda yer alabilir.

Kişisel anlamda büyüme ve gelişme fikirleri, seyahat , vize konuları, yayıncılık, muhabirlik ve medya alanları ilginizi çekebilir ve bu yönde bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. İşinizle ilgili bazı fikirlerinizi kaleme dökebilir ve hatta kitap yazabilirsiniz.
Jüpiter 25 Haziran’da Yengeç burcuna girecek ve 16 Temmuz 2014 tarihine kadar burada kalacak. Sizin açınızdan başkaları kaynaklı mali durum, işini kurmak, fon almak, finansör bulmak, hayalinizdeki bir işi gerçeğe dönüştürmek anlamına gelecek bu enerji, Salı günü etkisine başlayacak ve yavaş yavaş bir yıldan fazla süre varlığını hissettirecektir.

Size harika bir şans getirecek bu enerjiler, yaratıcı fikirlerinize sponsor bulmak gibi değişik iş girimleri de oluşturmanızı sağlayabilir. Önümüzdeki aylarda etkini net biçimde görmeye başlarsınız. Eğer bir ameliyat gibi, diş tedavisi gibi cerrahi bir operasyon gerekirse, önümüzdeki 3 ay bu operasyonlar için uygundur ve sizi destekleyici şifa verir.

Maddi açıdan gelişmeleri adım adım yaşayabileceğiniz gibi önümüzdeki 1 yıl süresinde, tek bir seferde büyük bir avantaj yakalamanız da mümkün olabilir. Jüpiter girdiği alanlarda genişleme sağlar ve 8.evinizde bu etkiden faydalanacaktır.Dünya bir sahne ve siz bu hafta içinizdeki enerjiyle bu sahnede oynanabilecek bir oyunu yazabilecek güce sahip hissedeceksiniz kendinizi. Bir yenileşme isteği yaşayabilirsiniz. Saçlarınız, makyajınız veya kıyafetlerinizde değişiklik yapmak, yenileşmek isteğiniz artabilir.

25 Haziran tarihinde Jüpiter Yengeç burcuna girecek ve sizin için evlilik, ortaklık evinizde yenileşme süreci başlatacaktır. Jüpiter girdiği alanları genişletir ve sizin için bu evde genişleme, büyüme olanağı sağlayacaktır. Önümüzdeki yıldan fazla zamanda bu bölgede hareket edecektir.

Romantik bir ilişkiyi evliliğe dönüştürebilirsiniz veya ortaklıklar kurarak yol alabilirsiniz. Önemli bir şans gezegeni olan Jüpiter’in şifa gücüyle, hayatınızda önemli bir adım atabilirsiniz. 7. Evinizde ışıl ışıl parlayan bir enerji, sizi bir yıl boyunca destekleyecek gibi görünüyor.

26 Haziran’da geri harekete başlayacak ve 16 Temmuz’a kadar geri hareketini sürdürecek olan Merkür, sizde unutkanlık, kararsızlık gibi etkiler yaratabilir. Düşüncelerde bulanıklık hali gelişebilir.26 Haziran’da geri harekete başlayacak Merkür, her türlü teknolojik aletin alımı ve yenilemesi için olumsuz etkiye sahiptir. Bilgisayar ve diğer teknolojik aletlerin alımını 16 Temmuz sonrasına ertelemeniz daha iyi olacaktır. Ayrıca harcamalarınıza dikkat etmenizde yarar var.

Bu günlerde eski patronunuzdan iş teklifi alabilirsiniz. Eski iş arkadaşlarınız ortaya çıkıp, sizinle yeni bir iş konusunda görüşmek isteyebilirler. Eğer şu anda yaptığınız işte bir mutsuzluğunuz veya şikayetiniz yoksa, aniden gelişen bu tekliflere karşı temkinli adım atmakta fayda olacaktır.

Bu hafta biraz daha eğlenceli zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Geleceği, sorumluluklarınızı ve başka düşünceleri kafanıza takmadan, sevdiklerinizle zaman geçirmek isteğiniz yoğun olacaktır.Bu hafta ilham verici ve yaratıcı projelere adım atabilir ve düşüncelerinizi bir plana dökerek, farklı insanlarla paylaşma şansı yakalayabilirsiniz. Romantizm ve eğlencenin ağır basacağı, kendinizi iyi hissedeceğiniz bir haftaya adım atıyorsunuz. Biraz gevşemek ve dinlenmek isteğiniz artacaktır.

Jüpiter 25 Haziran’da Yengeç burcuna girecek. Mucizelerin, şansın ve mutluluğun gezegeni Jüpiter, yaşam alnınızda yenileşmeler yapmak için sizi destekleyecek ve bunu da aşkla birlikte yapmanızı sağlayacaktır. Aşk hayatınızı yenileştirecek, karşınıza özel birini çıkararak uzun soluklu bir ilişkiye başlamanızı sağlayacaktır.

Bir yıldan fazla bir süre burcunuzda kalacak olan Jüpiter, duygusal dünyanıza bir şans getirecektir. Bunun yanı sıra eğer romantik ilişkinizde sorun yaşıyorsanız, yaraları iyileştirecek ve ilişkinizdeki sorunları düzenleyecek adımlar atmanızı sağlamak açısından da destek vericidir.

Astrolog Neşe Erden
__________________


Canan Şu Anda Forumda.  
7 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.