Tekil Mesaj gösterimi
Eski 25.06.13, 00:44   #21
Basakca
Yönetici

Basakca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2209
Ettiği Teşekkür: 85359
Aldığı Teşekkür: 82600
Rep Derecesi : Basakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Ethem Sarısülük'ü Vuran Polis Serbest!

Liseden sonra Polis Meslek Yüksekokuluna başvuranlar YGS sınavından bilmem kaç puan alanlar sınava tabi tutuluyor. Üniversite mezunu olanlar dediğin gibi sadece mülakat tabi tutuluyor.

Mülakatların nasıl olduğunu da sende bende çok iyi biliyoruz. İktidarda o an kim varsa heyet onlardan oluşuyor.
Ankara'dan benim dahil olduğum kurumun görevde yükselme sınavlarında, yazılı sınavdan barajı geçmiş hatta ikincisi yazılı sınavda 93 puan olan en yüksek puanı almama rağmen, iki kere mülakatta elenerek zaferle geri döndüm.

Konuya dönersek, Ethem Sarısülük'ü vuran polisin eline taş gelmiş ve kalkanı da eylemciler tarafından zapt edilmiş. Bu durumda da polis kendini linçten savunmak için beylik tabancasına sarılmış. Belinde copu dururken. Masum bu be.

Empati yapıyorum da; Allah vermesin, ama bu lafları edenler ne olurdu bilemem.

Her ihtimale karşın o polis koruma altındadır. Çıkan haberlere göre güzel tehditleri var polisin.

Basakca isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz Basakca'in Mesajına Teşekkür Etti.