Tekil Mesaj gösterimi
Eski 25.06.13, 01:16   #25
Haziran__
Tam Üye

Haziran__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 17
Ettiği Teşekkür: 364
Aldığı Teşekkür: 1409
Rep Derecesi : Haziran__ muhteşem bir gelişmedeHaziran__ muhteşem bir gelişmedeHaziran__ muhteşem bir gelişmedeHaziran__ muhteşem bir gelişmedeHaziran__ muhteşem bir gelişmedeHaziran__ muhteşem bir gelişmedeHaziran__ muhteşem bir gelişmedeHaziran__ muhteşem bir gelişmedeHaziran__ muhteşem bir gelişmedeHaziran__ muhteşem bir gelişmedeHaziran__ muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Kaygili
Haziran__ - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Ethem Sarısülük'ü Vuran Polis Serbest!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ZeZe Mesajı göster
"İnsanlar kötülüğü, arzuları kuvvetli olduğundan dolayı değil, vicdanları zayıf olduğundan dolayı yaparlar" John Stuart Mill
Böyle vicdana sahip biri çok çabuk bahaneler ile susturur.
Ben ilahi adalete havale ediyorum artık bunları.

Olayın ertesi günü vurulduğu yere pankart açtıran zihniyetler onu yakın da emniyet amiri yaparsa hiç şaşırmam.
Sanırım tamda burası önemli. Geriye dönelim.70-80-90 yıllara. O günlerde bu türden olaylara karışan kamu görevlileri, izleyen yıllarda hangi görevlere hızlıca tırmandılar. Sonra günümüze dönün ve bu olayı değerlendirin. O zaman vicdan, insanlık, inanç gibi kavramlarla hiç de açıklanmayacak bir gerçek olduğunu görürüz. Herşey bu kadar açık seçik ortadayken bile idari ve adli soruşturmadan kurtulabiliyorsa, düşünün ki; biraz flu olsaydı neler olurdu. Ve belki de kızıyorlardı bu kadar da acemice yapılır mı, biraz saklanamazmıydın hiç olmazsa birine çarpıyormuşun gbi yapıp vursaydın deniliyordur. Yapılanları görünce böyle de düşünmeden edemiyor işte.

Elinde birşey taşı 15 yıl hapis, devletin silahıyla açıkça insan öldür elini kolunu sallaya sallaya çık. İLAHİ ADALET

Haziran__ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Haziran__'in Mesajına Teşekkür Etti.