Tekil Mesaj gösterimi
Eski 25.06.13, 17:44   #2
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131070
Aldığı Teşekkür: 42525
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: 'Öcalan serbest kalacak!'

Kaynaga baktiktan sonra, Die Welt gazetesinin sayfasini bir gözden gecirdim.
Tam buna uyacak bir haber bulamasamda, sanirsam öyle yorumlamaya yeter birkac yazi bulabildigimi zammediyorum.

Bunun yani basindada bulduklarim, simdiki EU konusmalarinin sonbahara atilmasi.
Böylelikle Sahtekar AKP´nin bunuda Secimlerde konu olarak kullanamamasi icin son Bahara yapilacagini zannediyorum.

Zaten Sagci olarak taninan Die Welt´e 90´li senelerinde Hamburg eyaletinde faaliyetlerini sürdüren Türk Lokalleri Komple bir sayfayi tutup, burada Türk-Kürt sorununla gelen Problemlerin dogrulugu yüzünden aciklamalar yapmisti.

Böylecene Almanlar tarafindan sadece sopa yiyen Millet olmadigini, Bunlarin Cocuk tecavüzcüleri ve Katilleri olduklarini anlatabilmisti!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.