Tekil Mesaj gösterimi
Eski 26.06.13, 19:33   #55
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131272
Aldığı Teşekkür: 42656
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Ethem Sarısülük'ü Vuran Polis Serbest!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Senin bilmediğini, görmediklerini de biliyorum. Yine de ısrarla hepsini aynı kefeye koymak kadar mantıksızlık olamaz..

Daha sonra bu fikrinin çok yanlış olduğuna da bizzat şahit olursun..

* * *

Kartal zaten o çapulcu diye adlandırılan gençleri polisliğe almazlar.. Bazı yerlerden tavassutu olmazsa, ağzıyla kuş tutsa bile nafile..

Hepsi degilse bile, en azindan baslayalim, eylemlerde Gaz Bombalarini atanlar.
Ayak altlarina dogru düsmesi icin aticaklarina, direk isabet alip, sanki gazbombalari öldürcekmis gibi sahislara isabet aliyorlar.

Yahu bende Keskin nisanci olarak is görmüstüm, Bir kursunun ne kadar ucup, hangi mesafeden sonra, hangi gücle yerine ulastiginin hesabini bile cikartiyorduk.

Halbuki Isvicrede, atispavyonlarinda, Pazar sabahi, tarlayi köylü bicerken, 2,5 Metre kafasinin üstünden, Büyük Kaliber Kursunlari atiyorduk.

Böyle Silahina hakim olamiyan Cocuklara silah verenlerdede suc.

Geldikmi simdi bunlarin ögretmenlerinede?.

Zaten Yargici eline almis yönetim, istedigi gibi yorumlar yapip, istedigi gibi hareket ediyor.

Eee bu Milletin inanacagi neyi kaldiki?.

80´li senelerinde ilk olarak basima geldi.
Bir Polis, Ordu evin önünde, Polisligini gösterdi.

Tehna bir sokakta yakalandiktan sonra, Kahvede sonralari yeniden cayimizi ictik.

98 Senesinde, Kizkalesinde, 5 Metre yüzünden 80 kisinin arasinda, iki Polisi dövücektim.

Daha sonralari, Polis Istasyonunun önünden gecerken, Komisere benim gectigimi bildirmislerdi, Cayini icmem icin iceriye buyurdu.

Sakin sakin konusurken, sordu, söylediklerimi yaparmiydim diye, burada aynisini söylemistim, az daha meydan dayagina cekicektim diye.

Böyle genc Polislerin Ögretmenlerindede biraz suc var, madem öyle Faaliyete gönderiyorlar, Plastik mermi yerlestiremedilermi.

Farz edelim, simdi bende oralarda olmus olsaydim, böyle saldirilara ugramis olup, Silah dolabimi acmamismi olacaktim acaba.

Sadece Insan olarak sordum simdi bunu.

Hayatimda iki sefer cekilmis silahi sahisin elinden aldim.

Burada bayagi namlunun icini görebiliyordum.

Acaba, bu Genc Polis böyle bir durumla karsilasabileceginin farkindami, simdiye kadar.

Bu zor günlerden sonra, Bütün Polisler yeniden bir Egitimden gecip, elenmesi lazim, bazilarina Silah bile ellerine verilmemesi lazim.

Hem neden simdiye kadar bunlarin Mermileri degistirilmedi?.

Kimsenin görmedigini sandiklari yerde, Cullanmaya bilen Polislerde, aralarindan uzaklastirmalari lazim.

Halbuki, Polis isini bilmis olsaydi, söyle geriye cekilip, ilk önce Ankaraya gitmesi gerekirdi.

Terör Örgütü Basini, ilk önce Kelepcelerinle götürmeleri lazimdi.

Maalesef ama burada Terör Örgütü Basi, benim Polisim demekle, Kendi adamlarini, (Bunlar Tarihe gectigini zannetmistik) oralara yerlestirdiginin farkina varilmadi.

Haa simdi ayiklasinlar Pirincin tasini.

Burada azinlikta kalanlarda, sürü Harekatinla ayni yola kosmakta olduklarini unutmakta.

Ne kadar bu Bataga basarlarsa, buradan cikmasi daha zor olacaginin farkinda olmalari lazim, böyle devam edipte Ic savasa sürüklediklerinin farkina varmalari lazim.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.