Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.06.13, 10:57   #27
Şahinoğlu
Üye

Şahinoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 0
Ettiği Teşekkür: 132
Aldığı Teşekkür: 617
Rep Derecesi : Şahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Seytan
Standart Cevap: Sayın Başbakanla Yüzyüze Gelseniiizz...

Bizim ailenin bir tapu meselesi var da, onu söyleyiverirdim.

Ne konuşacağım allasen? Sanattan anlamaz, ekonomiden anlamaz, bilimden anlamaz, uzlaşı kültüründen anlamaz, anlamaz oğlu anlamaz... E gemicik memicik meselelerine girmeye yeltendiğim vakit zaten sopayı (hatta zopayı) yerim.

Sevgili dostlar, bir insan her halttan anlayamaz. Bunu hoşgörü ile karşılayabilirim. Ancak kendisi hepsinden anladığını iddia ediyor ve her şeye burnunu sokuyor ki asıl mesele de orada başlıyor zaten. Hepsini geçtim, bir parça empati sahibi olsa neler değişirdi diye düşünüyorum kaç gündür. İstese bu pırıl pırıl gençleri öyle bir kazanırdı ki, işte siz o zaman görürdünüz bölgenin güçlü ülkesini... Bunu tercih etmedi. Yıllardır ağlayageldiği ve hâlâ da ısrarla kullandığı "bizi çok öteki yaptılar la!" mefhmunu 'bunlar' şeklinde tanımladığı kişilere uygulamaya başladı ki, tam bir kara mizah örneği gerçekten. Karşıda kulaklarını tıkayan bir kimse varken bir şeyler izâh etmek oldukça mantıksız. Çünkü duymuyor.

-Tapuyu diyordum başkanım, ailenin, meseleli. Tapu?
Şahinoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Şahinoğlu'in Mesajına Teşekkür Etti.