Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.06.13, 04:21   #22
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131199
Aldığı Teşekkür: 42589
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Kopya Çekene Hapis Cezası Geliyor

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Boray Mesajı göster
Öncelikle cemaatten geldiğin belli oluyor.

Şimdi ciddi bir cevap vermeye çalışacağım. 2010 yılında olanları unuttuğunu düşünüyorum. Öncelikle onları bir hatırlamanı tavsiye ederim. Sonra ise şunu soruyorum sana. Neden bütün cemaat okulları çok başarılı? Neden bir sürü birinci çıkarıyorlar adamlar? Neden sürekli yayınları Ösym ile birebir paralel gidiyor. Çoğu soru benzer çıkıyor. Yani tabii cemaat içinde zeki tayfaya veriyorlardır o soruları. Ben asla ezbere konuşmam. Bir iki laf öğrenip çevreme satmam. Tamam ?
Uzay Mekigini Uzaya atmaya calistirdiklarinda, Tayyip Otobüs duraginda Uzay Mekigini tutarken, Gereken Pencerenin acik tutumasina dikkat ettikleri icin.

Hatirlayalim, Son Ucak Mekigini Türkiye attirmaya kalktiginda, Gösteriye yetisemedikleri icin, Uzay Mekigi beklesin demisti.

Böylecene hemen Vezirine emir verip, Otobüs Duragindan Uzaya kalkicak Uzay mekigini durdurulmasini emretmisti.

Burada acaba Gül, neden Podiuma gitmedi anlamis degilim.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Cliff Durden Mesajı göster
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi İmge
Üç yıl önceki KPSS’de yaşanan kopya skandalının ardından eleştirilerin hedefi olan ÖSYM'nin yaptığı sınavlarda kopya çekene hapis cezası geliyor.
ahahahahahahahaha

Benim hatirimda, halbuki Pankart acana 8 Yil hapis verildigi kalmisti.

Stadyumda Ögrenciler Pankart actiklarinda, Tayyip birsey kazanamayip, Karalama niyetlerinde oldugunu düsünüp, burada Padisahligi üzerine, isteklerini Pankartlarda gösteren Ögrencileri, Hapise tiktirmisti.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.