Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.06.13, 05:58   #15
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131082
Aldığı Teşekkür: 42527
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Tayyip’in cep harçlığı rekora gidiyor

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Efza' Mesajı göster
Ben hic oy kullanmadim Tayipci de degilim ama bazen anlamadigim seyler oluyo

Tatilin t sini bilmeyenler evini zor gecindirenler sorumlu olarak Tayyibimi gormeli, daha once cokmu daha iyi idi. Fakirligi Tayyipmi yapti yani yada Tayyipten sonra gelen her kim olursa dahami iyi olucak hersey...Turkiye de fakirlik kalmayacakmi.
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Efza' Mesajı göster
Bende akp li degilim ama yaptigi cogu seyi begeniyorum begenmediklerim oldugu gibi .

ben olayi sadece turban olarak gormuyorum ama bazi kisilerin olayi tek bir sekilde gormeleri rahatsiz edici geliyor

ben de nacizane fikrimi soyledim... bu konuda tartismak en son istedigim sey Hayirli geceler olsun .
Nedense sadece Dayatma olarak bunu görebildim.
Ilk önce böyle laflar birakipta, sonra sözü kesmek, "Görüslerinizi" cesitli gercekleri önünüze serilmis olsada degistireceginizi zannetmiyorum.

Belki burada buna deyinipte, yazik etmis olabilecegim ama, yeniden bu Zahmete girip, birkac satir eklemek istiyorum.

Tabiki sadece El saklatmakla birsey degismez!.

Ayni Tespih cekmekle oldugu gibi, burada kalkipta degismesi icin cabalanmazsa, hic birsey degismeyecegi, belli.

Dogru, Özalda Cömlekleri doldurdu!.
Serefinle cok az Lider, basa geldiginde, Hirsizlik yapmadi.

Hadi O zamanlar Bilincsizligimiz yüzünden bunlara göz yumduk, bunun böyle devam etmesi diye Sart koyanmi var?.

Iste burada düsünceler ayriliyor!.

Eskiden Okuma yazma az oldugu icin, Radyolarda sadece Kahvelerde oldugu icin, genel bilgi yetersizliginden, gercekler ortaya cikana kadar, bayagi sürüyordu.

Halbuki simdiki zamanimizda, Yalanlar daha cabuk meydana cikma ihtimali var, cogunda Kamerali Telefonlar bulunup, bunu genel Internete atip, bilgilendirme dolaylari var.

Caminin hocasi bile, Tayyibin yalanina Alet olmaktan kacmis, Halen bu Sahtekar Hoca ayni satirlari okuyup, Din sömürüsüyle ayrimciligi desteklemek, Birlik ve Beraberlik icinde yasayan Ulusu bölücülük düsüncelerinle, bir birine düsürmek amacli hareketlerinle, Tozlari kaldirip, sömürüsünü, Hirsizligini, sürdürmesi.

Hatirlayalim, ayni taktigi Yahudilerde sürdürüyor, Dünyanin bir ucunda tozlari kaldirip, herkes oralara bakarken sadece Bir ufak bölge olarak Gaze kaldi!.

Yeniden hatirlayalim, Tayyibin her Amerika gezisinde, hangi evlerde Misafirligini sürdürdügünü.

Üzerine birde evvelsi hafta Mosadin Ankaraya geldiginden sonra, Tayyip Kardesinle görüstükten sonra, Türkiyenin "Her" kösesinden nasil Haberler ciktigini.

Hani PKK 85%´i Türkiyeyi terk etmisti?, sadece 15%´i kalmistida, onlarda ay sonuna kadar Türekiyeyi terk etmis olacaklardi?.

Neden gizli anlasmalarini ortaya koyup, sunu böyle yapmaya karar verdik demeye gitmiyor?.

TC Harflerine kadar Devlet Makamlarindan kaldirmaya ayak atmis, Atatürkün sözlerini bile Silmeye calisan zihniyet, Vatanin Bölüsümünle ugrasirken, her taraftan Calmaya basladigi görülmüyormu?.

Hatirlayalim, Yeni Rakiyi sattiginda, 580 Milyon Dolar Türkiyeye Döviz getirdigini anlatan Zihniyet, sonunda bunu Ziyonistan Kurucularina 2.500.000.000 Dolara Ingilzlere satilirken arasindaki kayibi hesaplayabildilermi?.

Yoksa bu kadar Fazla sifirlarla hesap görmegi, herkes beceremiyormu?.

Pek iyide, burada is yerleri ne oldu?.

Daha evvel Yeni Rakida calisan Emektarlar Kapi önüne koyulmadimi?.

Bunlarin Issizlik paralari ne oluyor?, yoksa bunu hesaplayan yokmu, bunlarin evlerinde Coluk Cocuk yokmu?.

Sadece bu degil tabiki, 90´li senelerinden beri, Benzinlik Tesisatlarinda calistigim icin, burada sadece Benzinlik tamirati degil, yeni kurumunu bile yapiyorduk.
Böylelikle Sentralden haberleri alip, BP ve Türkiye Cumhuriyeti arasinda olan anlasmalara göre, Karadenizde Petrol arastirmalarindan sonra, Türkiye genelindede Petrol arastirma islemlerinden haberim vardi.

Gecen seneden beri, acaba bu sene nasil karar alinacak diye sabirla beklerken, Masa altinda Yabancilara devredildigini duydum.

Neden bunlar Yabancilara devrediliyor?, Türkiyede bu isleri yapabilecek yetkili insanmi yoktu?.

Hatirlayalim.

Osmanli zamanindada ayni sekilde Petrol arastirmalari oldu.
Bunu Arsivde olan dosyalardanda görebiliriz.

Bunda haberdar olan Ingilizler, Osmanli Topraklarina Hindistan Okyanusundan girip, Ac Köpek Araplara, hancereleri ellerine verip, Osmanliyi sirtindan vurduttular!.

He diyecegiz simdi, zaten Topraklar fazla büyüktü.

Son hesaplara göre Araplarin Petrol Reservlerinin 30 yillik bir deposu oldugu bilinmekte.

Burada Almanyadada, Tastan cesitli teknikle Petrol cikarma islerine girismislerdi, biraktilar.

Meksiko Körfezinde kurduklari Teskilatlar, Dünyanin direncine dayanamayip, battilar.

Kanadada birkac Petro arama teskilatini, kapatmaya mecbur kaldilar.

Kanadadan Amerikaya giden Petrol tasima Borularinin Ingilizlerin elinde oldugundan haberin varmiydi?.

Yaa tamam, Bütün dünyayi birakayimda Türkiye üzerinden oynanan soytariliga, hirsizliga gelelim.

Iste bu AKP/PKK, Türkiyedeki Petrol yataklarini yabancilara devretti.

"Türk" Tasi bile yiyebilir degilmi?, bunlar Pasta yerken!.

Fransada bile, Tarihte bir Hükümdar, Ekmekleri yoksa, Pasta yesinler dedikten sonra, Halk ayaklanmisti bunlari Giyotine siralamisti!.

Simdilik Yüz sene üzerinden geciyor desek yeridir.

O zamanlar Petrol yataklarini sömüre bilmeleri icin Arabin eline Hanceri verip, Osmanlinin sirtindan vurduttular, simdide Tayyibin eline Gaz bombalarini verip, gazin altindan Petrol yataklarini yeniden Yabancilar ellerine alabildi.

Allah belalarini versin bu Hirsizlarin.

Din sömürücülügünü yapan Cübbeliler, Bütün Politikacilarin simdiye yaptigi Hirsizliklarini Gölgeye düsürdü!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.