Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.07.13, 13:17   #96
Canan
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 5999
Mesajlar: 25,850
Ettiği Teşekkür: 100739
Aldığı Teşekkür: 141632
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2013)

Haftalık Burç Yorumları

(1 Temmuz - 7 Temmuz)
Bu hafta en yoğun biçimde hissedebileceğiniz duygu, köklerinize yeniden bağlanma isteği olabilir. Belki aklınızda belirli bir kişi, yakın zamana kadar hayatınızda olmuş bir insan olabilir. Ne olursa olsun, bu hafta ilişki durumunuzda bir parıltı, bir duygusal parlaklık görünüyor.

Bu birleşmede her iki taraf da benzer hisler içinde olabilir. Birbirinize ait olduğunuzu hissedebilirsiniz. Buna ani bir ilham gücünün isabet etmesi diyebiliriz. Yaşadığınız flörtün en güçlü noktası olmayabilir ancak ne dediğinize dikkat etmeniz iyi olacaktır. Her düşündüğünüzü her an söylemeniz gerekmiyor.

Kariyerinizle ilgili yürüdüğünüz yolda bir eğitim olanağı veya şartı karşınıza çıkabilir. Bilginin güç olduğunu unutmayın ve sizi güçlendirecek desteklere gitmekten, eğitimleri almaktan çekinmeyin.Bu hafta planlarınız daha çok ev ve özel hayat üzerine kurulacaktır. Evde değişimler yapmak, dekorasyonda bazı oynamalarda bulunmak isteğiniz yoğundur. Evde bir çeşit makyaj yaparak, evinizde kendinizi daha iyi hissetmek istersiniz.

İçinizdeki isyankar yapı, mesleki faaliyetleriniz sırasında ortaya çıkabilir. Daha az güvenilir olduğunu düşündüğünüz kişileri içinizde işaretleyebilirsiniz. Onların etrafında kendinizi pek de rahat hissetmezsiniz. Ancak biraz empati kurmanız kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayabilir.

Ayrıca bu hafta romantik bir maceraya atılıyor olabilirsiniz. Eğer bir ilişkiniz varsa, bunu yeni bazı tecrübeler denemek isteği olarak düşünebilirsiniz. Farklı bir stil veya saç modeli denemek ilginizi çekebilir.Bu hafta iş ve kredi konuları gündeminizde yer alacaktır. İyi niyetli ve olumlu düşünceler, olayların sizin açınızdan iyi gelişmesini sağlar. Sosyal ve toplumsal faaliyetlerde ilginç fırsatlar ortaya çıkabilir. Farklı insanlarla tanışıp, avantajlar elde edebilirsiniz.

Bu haftayı geleceğiniz için planlar yaparak değerlendirebilirsiniz. Bunlar kariyer veya finansal geleceğinizle ilgili olabilir. Eğer araba veya ev gibi bir şey satmayı düşünüyorsanız, bu haftayı değerlendirebilirsiniz. Ancak elinize geçecek parayı iyi değerlendirmelisiniz.

İşle ilgili konularda yakınmalardan uzak durun. Düşüncelerinizin sürekli olumsuz yönde olmasını engellemek için farklı gevşeme teknikleri deneyebilirsiniz. Yürüyüş ve meditasyonu kullanabilirsiniz.
Bu hafta kişisel ve mesleki ilişkileri inşa etmek için zaman harcayabilirsiniz. Ancak hafta boyunca stresin biraz fazla olacağını söyleyebilirim. Aileler, evlilik ve iş konularında duygusal davranmanız size pek fayda sağlamaz. Küçük sorunları çözmek için zaman ayırın.

Fazla kibirli davranmak, insani ilişkilerinizde hayal kırıklığı ve kızgınlık yaşamanıza neden olacaktır. Bazı eleştirileri kaldırabilecek kadar olgun davranmanız gerekecektir. Kişisel ilişkileriniz üzerinde farklı noktalar oluşabilecek mayınları fark edin ve üstüne basmadan yürümenin bir yolunu bulmaya çalışın.

Kişisel bağımsızlığınız bu hafta biraz sınırlı olabilir. Yapmanız gereken bazı işler yüzünden engellendiğinizi düşünebilirsiniz ancak bu işler size para kazanımı olarak dönecektir.
Eski bir aile üyesi veya otorite konumunda biriyle görüşmeniz ve bazı konularda dikkatini çekmeye çalışmanız gerekebilir. Eski bir konu veya davranış gündeme gelebilir. Kendi kendini yenilgiye uğratan kalıplar içine girmenin size bir avantajı olmayacaktır.

Bu hafta bazı garip ve gizemli olayların sırlarını çözmek için uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Perde arkasında gelişen olaylar sizin için aslında bir sürpriz olabilir. Sezgilerinizin güçlendiğini fark edebilirsiniz. Aniden gelişebilecek durumları önceden hissetmeniz mümkün olabilir.
Bu hafta kendiniz için isteğiniz sakinlik ve huzurdan yana olacaktır. Son birkaç ay oldukça koşuşturmalı ve yoğun yaşadınız ancak bu hafta isteğiniz daha çok sessizlik ve sakinliktir. Tatile çıkmak için uygun bir haftadasınız.
Bu hafta aynı anda iki yerde birden olmakta zorlanabilirsiniz. Yapılacak şeyler, yerine getirilecek yükümlülükler hakkında abartılı sözler vermekten kaçının. Sosyal ağlar, arkadaşlar ve çocuklar gibi alanlarda fazla yoğunluk söz konusu olabilir.

İşle ilgili biraz daha fazla dikkat gerekebilir. Dinlenemediğiniz ve kendinize zaman ayıramadığınız için artık konsantrasyon eksikliği yaşıyor olabilirsiniz. Biraz eğlenmek ve dinlenmek için zaman ayırmanız iyi olacaktır. Ayrıca sağlığınızla ilgili olarak da dinlenmek size iyi gelecektir.

Dünya görüşü, hayata bakış açısından kendinizde bazı yenilikler ve değişimler fark edebilirsiniz. Bu hafta duygu ve düşüncelerinizi etkileyebilecek bazı olayları gözlemleyip, ardından yeni bir bakış açısı yakaladığınızı fark edebilirsiniz.Bu hafta bazı endişeler yaşıyor olabilirsiniz. Özellikle güvenlik, istikrar ve ev ortamı konularında farklı endişeler yaşamanız mümkündür. Hayatın son zamanlarda istikrarsız oluşu, kendinizi güvende hissetmeyişinize neden olabilir. Potansiyel olarak güvenli ve eğlenceli bir yol izliyor olabilirsiniz.

Romantik ilişkilerde ise sevdiğiniz kişiye sığınmak ve onun kanatları altında olmak isteyebilirsiniz. Güvendiğiniz insanlarla birlikte olmak size huzur verecektir.Bu hafta kariyerinizle ilgili yükümlülüklerin fazlaca ağırlaşması mümkündür. Kendinizi birkaç stresli ve yoğun güne hazırlayın. Önünüzde stresli zamanlar olabilir. Bu durumu bilerek sağlığınız için şimdiden önlem almanız iyi olacaktır. Beslenme, uyku düzenlerinize dikkat edin ve stres azaltıcı yöntemler uygulayın.

İşle ilgili ihtiyacınız olabilecek bilgilere ulaşmanız kolay olacaktır. Bir çeşit eğitim olanağı ve eksik olduğunuz alanlarda yenileme şansı yakalayabilirsiniz. İş ve kişisel potansiyel açısından bu avantajı değerlendirin. İlerisi için hazırlık yapabilirsiniz.

Bazen elinize büyük bir fırça alıp hayatı boyamak gerekir. Böylece kafanızdaki dağınıklıktan ve ayrıntıları kaçırmaktan endişe etmezsiniz. Kendiniz için bir tazelenme ve yenilenme dönemine ihtiyacınız var. Bu hafta bunun planlarını yapabilirsiniz.Sınırları olmayan bir hayat yaşamıyorsunuz. Her şeyin sizin istediğiniz biçimde gelişmesini bekleyemezsiniz. Pervasız ve düşkün davranışlar bu hafta size zarar getirebilir. Özellikle işle ilgili ve yaratıcı konularda daha aktif olmanız gerekebilir.

Biraz daha çaba ve yaratıcı konularda kendinizi olayların akışına bırakarak çalışmaya başlamanız gerekebilir. Gelir ve verimlilik açısından güçlenmeye ve kendinizi güvende hissetmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Ayrıca çevrenizden gelecek fikirleri önyargısız dinlemeye çalışmalısınız.

İhmal ettiğiniz ve unuttuğunuz işler, kişiler bu hafta yoğun biçimde karşınıza çıkacaktır. Eğer olaylara akıllı, samimi ve sağ duyulu yaklaşırsanız, önemli bir iletişimsel güç elde etmiş olursunuz.Bu hafta iş ve dostluk ilişkileri biraz karışabilir. Yaptığınız işlerin, ödemelerin, banka işlerinin makbuzlarını alın ve ispat edebilirliğinizi koruyun. Bu belki kişisel ilişkilerle ilgili bir konu da olabilir. Siz hangi alanda olursa olsun, evrakla çalışmaya ve hareket etmeye özen gösterin.

Devam eden stresli çalışma zamanı, sizi negatif bir alana doğru götürebilir ancak siz hoşnutsuzluk yerine pozitif duygu ve düşünceyi tercih etmelisiniz. Bu hafta yakın ilişkilerinizde sizden ilgi beklendiğini bilmelisiniz. Küçük sorunları çözmek için zaman ayırın.

Özellikle romantik ilişkiler ve evlilikte, bazı dikkat dağıtıcı konular gündeme gelebilir. Bu olayların ilişkinizi yıpratmasına ve ilişkinizde kalıcı hasar bırakacak tartışmalara dönüşmemesine özen göstermelisiniz.Bu hafta iş ve dostluk açısından ilişkiler biraz iç içe girebilir. İş faaliyetleri ile dostluk ilişkileriniz ortak bir noktada buluşabilir. Kişisel yaşam alanlarınızda da iş konuşmak zorunda kalabilirsiniz. Ayrıca bu hafta ailenizle ilgili konularda bazı yönetimsel durumlar size stres yaratabilir.

Negatif kalıpları kırmak için adım atmanız gerekebilir. Hoşnutsuz davranışlar yerine, olumlu bir bakış açısı geliştirmeye çalışın. Biraz geri çekilip olaylara bakarsanız, aslında yanlış bir durum veya kişiye karşı tavır takındığınızı fark edersiniz. Olayların yönünü doğru görmeyi deneyin.

Eğer kırdığınız veya rahatsız ettiğiniz birileri varsa, basit bir özürle olayları çözümleyebilir ve durumu yatıştırabilirsiniz. Ayrıca aşkla ilgili bir hediye alabilirsiniz.
Bu hafta oyunu kurallarına göre oynamanız gerekebilir. İş ilişkilerinde biraz daha politik davranarak, etkili olabilirsiniz. Gelişmekte olan olaylar yaratıcı vizyonunuzu ve para kazanma ihtiyacınızı bir mücadeleye dönüştürebilir. Şimdi karşınıza çıkabilecek alternatifleri iyi değerlendirmelisiniz.

Bu hafta sadakatle ilgili bir düşünce yoğunluğu yaşayabilirsiniz. Özel ilişkilerinizde, iş hayatınızda ve dostluklarınızda sadakat sizin için önem kazanabilir. Ayrıca bu hafta kariyer geliştirmek için önemli fırsat yakalayabilirsiniz.

Bazı olaylara sadece siyah ve beyaz diye bakmanız, arada grileri kaçırmanıza neden olabilir. Bu göründüğü kadar kolay değildir elbette ancak sizi ayaklarınızın üzerinde durmaya devam ettirebilecek güç, tatmin edici bir bakış açısı kazanmanızla ilgili olacaktır.

Astrolog Neşe Erden
__________________


Canan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
6 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.