Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.07.13, 22:47   #17
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131088
Aldığı Teşekkür: 42528
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Tayyip Alabora’yı Bıraktı Kırca’ya Sardı!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Herhangi_Biri Mesajı göster
Levent kırca yersiz gereksiz yorumlar yapıyor bazen,saygınlığını yitirmeye başladı.
onunla aynı düşünen kişileri savunduğu görüşü zor durumda bırakıyor.
bir görüşe en çok zararı YİNE O GÖRÜŞÜ SAVUNAN ( SAVUNDUĞUNU SANAN) kişi verir.
Simdi burada kendi hayatimdan bir Misal veripte anlatmiya calisacagim.
Ilk olarak 80 Senelerinin ortasinda, Sosyal Faaliyetlerde bulundum.

Daha evvelki hayatimi simdi burada anlatmaya calisirsam, destan yazmis olurum.

Ilk olarak O zamanlarin Sartlari altinda, kendimi bir kenara cekip, ne yapiyorsun diye sorusturmaya kalktigimda, bir seyin farkina varmistim.

Bu Böyle devam etmez.
Burada Okudugum HAYAT MEKTEBINDEN elde ettiklerime bakarak, su Gencleri oralardan kurtarabilmek icin, Spor Klübü acmaya kalkmistim.

Hem Okul, hem Mesleki Ögrenimde bulundugum icinde, zaman kisitligi yüzünden, yeniden hepsini 24 Saatin icine tikmaya calisiyordum.

Böylelikle Oyunculari ayarlamis, beraber Antreman yapmaya baslamistik.
Halbuki kendi durumuma göre, 10 Saat Faaliyetten sonra, yeniden 4o Kilometre kadar bir mesafeyi Bisiklet üzerinde katletmek, oradada Antremana katilmak, bayagi bir kuvvet ister.

Simdi ilk Macimiz, eskiden beri olan bir takima karsiydi.
Orada bizimkiler, bizleri satip, baska yerden oyuncular getirdiklerindede bir laf cikarmamistim, nede olsa Ilk macimizdi.

Burada ilk yariya kadar, 16 Faul, 12 Gol yedik.
Ikinci yariya 15 Dakkada 2 gol yeyip, birkac Faul olduktan sonra, mac Iptal edildi.

Yeniden birsey dememistim.

Herkes gittikten sonra, bizim sectigimiz, yönetimin tümü, orada duruyordu. (4 Kisi) iceriye girdigimde sorgulamaya basladim, fazla ileriye gittikleri icin, Kapiyi kilitledikten sonra, hincimi bunlardan cikardiktan sonra, disariya biraktim.
Burada Ilk Spor Kulübü düsüncelerimi askiya almistim.

Seneler üzerinden gecti, yeniden bir yeni Spor Kulübü acilmak üzereydi.
Burada eskiden olan bilgimle, bunlara yardim etmeye karar verdim, iyi olan tarafi, O zamanindaki hareketlerimden cogunun haberi olmasiydi.

5 Sene bu Spor Kulübü ayakta durabildi.
Burada benim cikisiylam, yapmak istedigim, Spor Kulübünün kendi yönetimi olmasi lazim gerektigini ortaya atmistim.

Cevap: Yok yaa Bizler ne icin burada duruyoruz, bizlerin Itibari kalmadimi diye bana cikistilar.

Hepsi Kara AKP´ciler, daha dogrusu, O zamanlar AKP degildide, sonra AKP´ci olanlardandi.

Bunun üzerine fazla durmayip, baska sartlar kosup, Kulübü Terk ettim.

Benim yoklugumda, bir sey olarak beni secmis olsalarda, bunu sonradan ögrendim.

Neyse, bunlar, kulübü bir oraya bir buraya cekerken, sonunda oraya gelen Cocuklarin Cep harcliklarini nasil calabilirler diye cekistirmeye baslamislar, (bende bu drumlarin böyle olabilecegini söylemistim, daha evvelden) Kulüp Dagilmaya mahküm edildi!.

Iste böyle Kisiler Susturulursa, bilgisiz Millet her tarafa cekilebilinir.

Bilemiycem anlatabildimmi?.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
İSTANBULU ELE GEÇİRDİK !! diyen bir adamın saygınlığından söz ediyorsun değil mi? size göre öyle olabilir bana göre değil...

(Sarhoş tiplemeleri iyiydi ama hakkını yiyemem)

haddimi aşmam ben merak etme rahat ol sen
Sarhoslugunu bilmedigim icin, demekki en Interesan davayi kacirmisim, "cünkü" Sarhoslar ve Cocuklar, Cogunlukla Dogruyu söylerler!.

Ben olsaydim, su Cübbelilerin Kislasinda 10 Metre Direk dikip, TÜRK SANCAGINI oraya asardim.

Yeniden az söylemis.

Cünkü burada AVM bir tarafa, Cübbelilerin Sembolünü yeniden dikme istekleri vardi.

Bununda ne demek oldugunu, ben bile anlamisim surada!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.