Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.07.13, 23:03   #19
Inatci
» İsyankar Zır Deli «

Inatci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 126
Ettiği Teşekkür: 8542
Aldığı Teşekkür: 13093
Rep Derecesi : Inatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevher
Ruh Halim: Meskul
Standart Cevap: Tayyip Alabora’yı Bıraktı Kırca’ya Sardı!

Onlar konuşsun herkes sussun zaten istedikleri o.Biraz sivri dille çıkış yaptımı ya bunak ya pravakötör yada terörüst denmeye başladı.Alışmışlar herkesin susmasına konuşmalar garip geliyor bunlara.
Arkadaşın birinin doğumgününde iki grupta vardı.Onlara özel yerler verildi ve ikramlar yapıldı habire de konuşuyorlar.Bende dayanamadım zaten çene bol başladım konuşmaya bizim arkadaşlar sus ayıp oluyor demeye başladılar.Allah Allah dedim ya onlar geldiklerinden beri ileri geri konuştular ayıp olmadı şimdi benim söylediğim iki laflamı onlara ayıp oldu.Rahatsız olan rahatsız olduğu yerde durmasın.Sonuçta buradaki bazı arkadaşlar demiş y işte yerini gençlere bıraksın çünkü susmaya alışıklar bende de bir daha çağırma olmadı çünkü konuşulmaya alışık değiller.Onlar anca kıllık yapıp neyse uzatmayalım tartışma çıkmasın burada da.
İyi ki konuşuyorsun Levent Kırca susmaktan bu hale geldi bu memleket.