Tekil Mesaj gösterimi
Eski 03.07.13, 13:10   #38
Cliff Durden
... Cliff 'Em All...

Cliff Durden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 108
Ettiği Teşekkür: 1103
Aldığı Teşekkür: 6486
Rep Derecesi : Cliff Durden has a spectacular aura aboutCliff Durden has a spectacular aura aboutCliff Durden has a spectacular aura aboutCliff Durden has a spectacular aura aboutCliff Durden has a spectacular aura aboutCliff Durden has a spectacular aura aboutCliff Durden has a spectacular aura aboutCliff Durden has a spectacular aura aboutCliff Durden has a spectacular aura aboutCliff Durden has a spectacular aura aboutCliff Durden has a spectacular aura about
Ruh Halim: Kotu Cocuk
Standart Cevap: Tayyip Alabora’yı Bıraktı Kırca’ya Sardı!

Söz var adamı vezir eder; söz var adamı rezil eder derler..

Elbetteki Levent abinin rezil olduğu yok hatta korkusuzca konuşmaları gayet bu devirde kahramancadır da.. ama vezir olduğu da yok.. İşte eleştirdiğim nokta da bu.. aynı şeyler.. sanki ingilizce derslerindeki ''repeat after me'' repliğinden sonra tekrar eden öğrenciler gibi.. Söylemleri zaten benim ideolojime uygun şeyler değil ama eleştirdiğim nokta ideolojisi de değil.. söylemi.. Levent abinin umrunda olmazmışım.. olmayıveriyim o benim umrumda mı sanıyorsunuz Silivri'yi görürken dibindeki kck'yı görmezden gelenler; kck'yı görürken dibindeki silivriyi görmezden gelenleri umursamak gibi bir huyum yoktur.

Ne zamanki tüm haksızlıklara karşı herkes tek vücut olur o zaman gözümde kahraman olur kendisi.. Not: Tekrar ediyorum Gezi siyasi bir tepki değildir, Gezi çevreci hümanist bir tepkidir. İstanbulu ele geçirdik söylemi her ne amaçla söylenirse söylensin siyasi iktidarın ekmeğine yağ sürer.. yıllarca chp'nin muhalefetsiz muhalefet olma söylemleri bugün kendi dilinde tecelli ediyor..

Ps.: ben bu forumda siyasete girmeyecektim, nereden geldim

''Abi şimdi bir adamın yengesi var ona yürüyor, yenge de çocuğa yürüyor, amca teyzeye yürüyor...''

Ana fikir açık, basit ve doğruydu. En sonunda Cem Yılmaz ve diğerlerinin öğrendiği şeyi öğrendim;

Bahçevan aşçıya, aşçı evin büyük oğluna, büyük oğul yengeye, sonra hep beraber uşağa

Kurt Sutter bazılarının neyine la, bu imza yeter. He bu suç değildir inşallah.
Cliff Durden isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Cliff Durden'in Mesajına Teşekkür Etti.