Tekil Mesaj gösterimi
Eski 03.07.13, 13:13   #15
Damon
Ne Mutlu Türk'üm Diyene

Damon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 78
Ettiği Teşekkür: 16630
Aldığı Teşekkür: 12032
Rep Derecesi : Damon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevher
Ruh Halim: Neseli
Standart Cevap: Vatandaşa Yeni Kazık

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Herhangi_Biri Mesajı göster
Kimse kusura bakmasında bu durum % 50 yi bile aşan bir durum tabii siz ayrı damon

Olay sadece % 50 değil tabiki de ama bağlantısı kopmayacak şekilde. Bu kadar kazığı başka hükümetler atmaya cesaret edemedi, bu hükümet aldığı kuku beyinlilerin oylarıyla herşeyi yapmaya cesaret buluyor kendilerinde.

Ama o % 50 den kimse kazığı iliklerine kadar hissedecek olmalarına rağmen sesini çıkartmaz, çünkü başbakanları böyle emir verdi.

Bazı arkadaşların dediği gibi çok değil 1 ay benzin alınmasa, taksi, dolmuş otobüs ... falan da kullanılmasa ( çünkü bu araçları kullanırsak, bu sefer bu araç şoförleri benzin alacak ) ; akaryakıt istasyonları alt üst olur, haliyle de bunun uzantısı, bu zamlardan rant sağlayan kişiler de alt üst olacak.

Bizim millet protesto etmeyi öğrenmeli artık, hele hele ki bu hükümet olduğu sürece. Ben avm lere gitmiyorum, mahallenin bakkalından alışveriş yaparım, dışarı da yemek yemem hele hele ki amerikan restoran zincirlerinden kesinlikle yemem. Belki olsa olsa tavuk döner gibi yerli esnafa ait yerlerde çok acıkmış isem yerim.

Ülke çapında, her mahallede benim gibi 5 kişi olsa, bu iş biter.

Öyle, halimize şükredelim, başa gelen çekilir ... v.b. denirse şayet, daha çoook ezilir bu halk zamlar altında.
Damon isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Damon'in Mesajına Teşekkür Etti.