Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.07.13, 13:40   #15
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1426
Ettiği Teşekkür: 29577
Aldığı Teşekkür: 32264
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: ‘Redhack’i sanal terörist yaptılar

Yok yani suçta komedi..

Halkı eyleme çağırmakmış..

Bende burdan eyleme çağırdım halkı.. Forumdaki hemen hemen tüm arkadaşlarımız bu suçu işledi..

Bunlar ya harbiden salak yada bizle fena dalga geçiyorlar.. Bu halk sadece Redhack'in iki duyurusuna bakmadı aa çıkıp ayaklanalım diye..

Hadi madem suç eyleme çağırmak sıkısa toplasın çağıranları içeri atsın.. Sıkar biraz.. Dünya'dan baskının alasını görünce süt dökmüş kedi gibi sus pus oldular.. evirdiler çevirdiler olayı..

Ya bunlarıda geçtim harbiden rezil oluyorlar dünyaya karşı.. Elalem afedersiniz kıçıyla gülüyor bunların yaptıklarını görünce..

Bu kadar ele ayağa düşen bir hükümet ben hatırlamıyorum şahsen..

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.