Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.07.13, 04:21   #1
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 989
Ettiği Teşekkür: 46046
Aldığı Teşekkür: 39619
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Erdoğan: "Benim de Hatalarım Olabilir"

Erdoğan:"Benimde hatalarım olabilir...

BENİM DE YANLIŞLARIM OLABİLİR

Mursi ile ilgili hataları vardır diye yaklaşımlar dürüst yaklaşımlar değildir. Her siyasi liderin yanlışları olabilir, benim de yanlışlarım olabilir, bunun cezasını vermek, bunu siyasetten men etmek, bazı egemen güçlerin görevi değildir. O, halkın iradesi ile tecelli eder. Halk bir kenara koyar, dersini verir. Bizim demokrasi deneyimini çok defalar darbelerle kesintiye uğrayarak tokadını yemiş bir ülke olarak, bunları olumlu karşılamamız mümkün değildir. Ülkemizde bunları alkışlayanlar var, biz alkışlayanlardan olmayacağız. Bu sürece olumlu bakamıyoruz.

Kaynak

__________________________________________________ __

Haşmetliye bir şeyler olmuş!

Herhalde Irak ile tezkere Meclis' te reddedildiğinde, ABD' ye ''tezkereyi geçiririz'' sözü verip geçiremediğinde ABD tarafından kendisinin ''deliğe süpürüleceği tehditi'' geldi aklına! Hani kürt kökenli bir AKP milletvekili Vaşington' a gidip, Bush' a ''bunu deliğe süpürmeyin, kullanın'' demişti ya... Hatırladınız değil mi.

Şimdi Mısır' da kendi gözleriyle gördü Amerika' nın nasıl birini (on yılların Amerikan uşağı Hüsnü Mübarek) deliğe süpürüp, bir başkasını (Ahvan Mursi) başka bir delikten çıkarıp iktidar yaptığını ama 1 sene sonra onu da (Ahvan Mursi) tuvaletin deliğine süpürdüğünü...

Şimdi korku içinde ama burnundan kıl aldırmıyor havalarında ''ben de hata yapabilirim'' diyor...

Hayır haşmetli... Sen tanrının tek hatasız kulsun ve hata yapmazsın... Bırak bu Mursi' ye gösterilen sopadan kendine pay çıkarmayı da eskisi gibi devam et... Kız, bağır, çağır, ez, sustur, hapse tıktır...

Sen böyle güzelsin haşmetlim

Tırsmanın lüzümu yok...