Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.07.13, 19:10   #5
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44579
Aldığı Teşekkür: 75973
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Gürsel Tekin'den Gülen'e destek

Röportajı yapan Zaman gazetesinden (Fetto'nun malı) Hüseyin keleş. Sorulan soruya veya konunun nasıl 3. köprüye geldiğini ne bu haber kaynağında ne da zaman gazetesinde net olarak bulamadım.

Bir şekilde 3. köprüye verilmek istenen isime değişik kesimlerden çok tepki var.

Bu kesimlere CHP ve dolayısı ile Gürsel tekin'de dahil. Yanlışa yanlış diyen bir Fetto ile aynı noktada buluşunca bu Fetto'ya destek vermek olarak yorumlanıyorsa ben bunun altında iyi niyet aramam.

Kaldı ki buradaki haberin kaynağı Sol Portal ve o da bildiğim kadar 3. köprünün adına karşı çıkıyor.

Sol Portal'da Fetto'yu mu destekliyor???

İyi niyetli bir başlık olduğunu düşünmüyorum ve klasik bir ayak oyunu olarak görüyorum bu haberin başlığını...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.