Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.07.13, 02:44   #16
Evrim
Tam Üye

Evrim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 31
Ettiği Teşekkür: 558
Aldığı Teşekkür: 2020
Rep Derecesi : Evrim muhteşem bir gelişmedeEvrim muhteşem bir gelişmedeEvrim muhteşem bir gelişmedeEvrim muhteşem bir gelişmedeEvrim muhteşem bir gelişmedeEvrim muhteşem bir gelişmedeEvrim muhteşem bir gelişmedeEvrim muhteşem bir gelişmedeEvrim muhteşem bir gelişmedeEvrim muhteşem bir gelişmedeEvrim muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Şafağın Demircisi.. (Gezi öncesi ve sonrası)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi holyone Mesajı göster
Siz nerede yaşıyorsunuz çok merak ediyorum.. Cumhuriyet gitti sloganlarını, 11 yıldır söylüyorsunuz.. Ama sizin söylediğiniz gibi bir felakette olmadı.. Gezi parkı dediğiniz şey, ülkeye milyarlarca dolar kaybettirdi..
Biz dünyalıyız peki ya siz? Türkiye ' de yasıyoruz peki ya siz ? Kaybettiginiz milyar dolarları sadece bir ayda mı kaybettiniz? Yıllardır kaybedilen milyar dolarlar belliki hiç rahatsız etmemis sizi.. Gün, ay, yıl hesabı yapmadan, hakedene hakettigini söylüyoruz, en azindan o kadar yürekliyiz, konusabilmek gibi özellikler tasıyoruz.. Biz yıllardir farkında oldugumuzu belirttik, siz bir ayda ki zararlarınızımı savunuyorsunuz.. O zaman ölen ve yaralan arkadaşlarımızla ilgili olan kısma değinmeyeyim sizi daha fazla yormayayım..

Bu arada bizim zararlarımız ne olacak mesela şu içerde zorla tutulan bi kısım varya onlar külliyen zarar..

Ölüler adına
Bizim ölülerimiz adına
Bir ceza istiyorum
Vatana kan sıçratanlara
Bir ceza istiyorum
Bu ateşemri veren cellatlar için
Bir ceza istiyorum
Bu suçla
İktidara gelen hain için
Bir ceza istiyorum.

Pablo Neruda
Evrim isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Evrim'in Mesajına Teşekkür Etti.