Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.07.13, 15:53   #85
C.Doğan
Uzman Üye

C.Doğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 95
Ettiği Teşekkür: 29662
Aldığı Teşekkür: 5946
Rep Derecesi : C.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura about
Ruh Halim: Cok Yorgun
Thumbs up Cevap: Sigarayı Bıraktım!!

Günde ortalama iki paket sigarayı aç-tok demeden, sabah gözümü açtıktan, uyuyana kadar için ben sigarayı bıraktım.

Ocak 2012 tarihinden bu yana bazen içki içerken sadece yakıyorum. İçime çekmiyorum. Ama bırakmalarını herkese tavsiye ediyorum. Önce sağlığınız, sonra paranız gidiyor.

Ben önce beynimde bitirdim. Sonra bir terapi merkezine gittim. Tabii ondan önce günlerce araştırdım. Bıraktıktan sonra çoğu arkadaşım ve en başta yeğenlerim tebrik etti. Çok kişiyi de bırakmaları konusunda teşvik ediyorum.

TV'ler de Kamu Spotu olarak dönen görüntüleri çok doğru bulmuyorum. Çünkü gittiğiniz kamu hastanesin de ki doktor kontrol edip, bir kaç test yaptıktan sonra size ilaç tavsiye ediyor. İlacı siz alıyorsunuz. Bunlardan bir tanesi de depresyon tedavisinde kullanılan bir ilaç. Bazı ilaçların da yan etkisi var. Bir arkadaşım gitti ve yukarıda yazdıklarımı yaşadı.

Ama her ne şekilde olursa olsun sigarayı bırakın.