Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.07.13, 00:36   #2
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131290
Aldığı Teşekkür: 42679
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Emniyet'ten ' Matkap ' Yasağı

Bu kadar yapilacak ve Dogrulanacak kanunlar varken, böyle Sapik uygulamalarin cikmasina sasiyorum.
Nedenlerine gelindiginde.

Bir normal iste calisanlar bu Saatte olarak ya is yerlerindedir, yada halen Yolda bulunmaktadir.
Eve geldiginde Tamir isleri yapabilmeli bir insan.

Bunu söyle 22:00 ve 7:00 arasi yapsalardi, ama yeniden araya Tampon olarak, Komsularin Müsadesi tanimi olsaydi, duruma baska gözle bakabilirdim.

Misal olarakta, bir Isci evini degistirdiginde, evini kendi sartlarinca degistirebilmesi icin, her gün bir seyler yapmaya mecbur kalir.

Sadece Duvara bir Resim asmak istese bile, burada bir Civi yetmez ve Makkabi calistirmaya mecbur kalabilir.
En azindan Duvarimda bulunan Ayna, burada 70 kiloyu geciyor, buna zaten civi yetmez.

Sayet evime AKP´li devamli gelmezse ve bunlari bu aynayla oldürmeye kalkmazsam, bunun saglam duvarda asili kalicagini saglamam lazim.

"Burada" sadece 8 Hilti sahibi olupta, söylemiyorum, geri kalan makinelerde Markadir yani.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.