Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.07.13, 23:41   #100
Canan
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 5985
Mesajlar: 25,810
Ettiği Teşekkür: 100663
Aldığı Teşekkür: 141540
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2013)

Haftalık Burç Yorumları

(8 Temmuz - 14 Temmuz)

Bu haftaya 8 Temmuz tarihinde Yengeç burcunda oluşacak Yeniay ile adım atıyorsunuz. Bu alanda enerjiler parlayacaktır. Yengeç Yeniay ile 16. Derecedeyken, Uranüs zor bir açıda olacak. Bu yüzden bazı sorunlar ve engeller yaşayabilirsiniz. Uranüs beklediğiniz koşulları getirmiyorsa, biraz ağırdan almak daha iyi olabilir.

Ayrıca hemen hemen tüm ay boyunca geri harekette olacak Merkür’ü dikkate alarak, herhangi bir kağıt imzalamamanızı tavsiye ediyorum. Sözleşmeler ve diğer belgeleri imzalamak için doğru bir zaman değil. Ayrıca eviniz için herhangi bir pahalı eşyayı da almayın çünkü siz aldıktan sonra fiyatı yarıya düşebilir veya sorunlu çıkabilir.

Kişisel özgürlüğünüzle ilgili bazı sıkıntılar yaşadığınızı düşünebilirsiniz. Bu hafta biraz daha fazla eğlenmek isteyebilirsiniz. Ailenizle iç sorunlarınızı halletmeniz gerekebilir.
Sizin için bu hafta neredeyse bir karşılama komitesi kurulmuş gibi görünüyor. Jüpiter Güneş, Yeniay Yengeç ve Merkür dahil olmak üzere tüm gezegenler birlikte sizi karşılıyor gibiler. 13 Temmuz tarihinde Mars da Yengeç’e gelecek ve hoş bir parti havası esmeye başlayacaktır.

Ancak iletişim, seyahat, kardeşler, sözleşme ve görüşmeler konusunda hem teşvik edici, hem zorlayıcı etkiler hüküm sürecek. 13 Temmuz’da yaşanabilecek mali konular, sizin önünüzü görmenizi sağlayabilir. Ancak yüksek harcamalara dikkat etmeniz gerekir.

Bu hafta gündelik yaşamınızdaki bazı kalıpları değiştirmeniz gerekebilir. Ev ve aile konularında bazı pozitif değişimler yaşayabilirsiniz. Önemli insanlarla bağlantıya geçebilirsiniz.Mars Haziran başından beri burcunuzda ve size liderlik özelliği, cesaret ve önde gitme gücü veriyor. Çekiciliğiniz aynı zamanda insanlar üzerinde kredinizi de artırıyor. Bu hafta da sizi destekleyecek olan Mars’ın gücünü kullanarak ileriye doğru adım atmak için doğru bir zamandasınız.

Temmuz’un 12’sine kadar iyileştirici güce sahip enerjiler var. 13 Temmuz tarihinde Mars Yengeç burcuna geçecek. Bazı masraflar çıkarabilir. Aklınızda olmayan bir masraf çıkarabilir.

8 Temmuz tarihinde zam isteyebilirsiniz. Ay sonuna doğru cevabını alabilirsiniz. Uranüs son anda bir mali sürpriz getirebilir. Bazı şeyleri satın almanız gecikebilir veya bazı sürprizler çıkabilir. Zor açılarla karşılaştığınızda enerjilerin gücüne güvenin ve beklemeyi tercih edin derim.
Sizin için bu hafta önemli olacaktır. 8 temmuz tarihinde gerçekleşecek olan burcunuzdaki Yeniay ile haftaya adım atıyorsunuz. Tüm alanlarda yeni adımlar atmak için bu enerjiyi kullanabilirsiniz. Ancak sonuçları birkaç hafta sonra gelecektir. Yeni bir ilişki veya yeni bir girişim….

Bu ay boyunca Uranüs zor bir açıda olacak. Kariyer hakkında bazı şeyler için kararsızlıklar ve belirsizlikler yaşayabilirsiniz. İş yerinde fazla stres yüklenebilirsiniz. Ancak bu hafta yine de iyi enerjilerle harmanlandığı için güzel olayları da bekleyin derim.

Bu hafta bazı yaratıcı fikirler geliştirerek çevrenizden övgü toplayabilirsiniz. Hafta başındaki canlılık ve coşkulu enerjinizi, kendinizi gerçekleştirmek için kullanın.8 Temmuz tarihinde sizin için 12. Evde yaşanacak olan Yeniay, tek başına çalışmak ve düşünmek için ayırdığınız zamanı istediğiniz gibi kullanamayabilirsiniz. Uranüs bu Yeniay zamanında zorlu bir açıda olacak. 9.evden gelen Uranüs gerginliği boşuna engellerle karşılaşmanız anlamına gelebilir.

Bu enerjiler sizi hukuki bir takım sorunlarla karşılaştırabilir. Aniden bir davanın ortasında bulabilirsiniz kendinizi ancak kararsızlık ve belirsizlik hakim enerjiler olduğundan, tam olarak kendinizi ifade edemezsiniz. Tam olarak sonuç alınamayabilir.

Bu hafta kişisel sınırlarınızı yeniden gözden geçirebilirsiniz. Bazı şeyleri anlamak, içinizde tartıp değerlendirmek için özel bir zamana ihtiyacınız olabilir. İş, sağlık ve ilişkiler konusunda içinizde yeniden bir yapılanmaya doğru gidebilirsiniz.

Eğer doğum gününüz 8 Eylül’ün beş gün öncesi, beş gün sonrasına denk geliyorsa, 8 Temmuz’da Yengeç burcunda oluşacak Yeniay’dan siz daha fazla etkileneceksiniz demektir. Güneş ve Merkür’de bu Yeniay’a eşlik edecekler. Hem özel hayatınızda, hem sosyal hayatınızda bazı vurguları fark etmeye başlayacaksınız.

Her iki alanda da etkileşimlerin sinyallerini bu hafta almaya başlarsınız. Ayrıca şehrinizdeki meslek örgütleri, sosyal kulüpler gibi yerlerde aktif roller üstlenebilirsiniz. Tanıştığınız insanların dikkatini çekersiniz ve sizin başarılı imajınızı bu çekicilik güçlendirebilir.

Ancak Merkür geri hareketinin bir süre daha devam edeceğini göz önüne alırsak, eski bir dostla aranızda bazı fikir çatışmaları veya kırgınlıklar yaşanabilir. Arkadaşlar, beklentiler ve hayaller konusunda daha dikkatli olmakta fayda varBazen Jüpiter’in iyiliğinden faydalanabilmek için Yeniay gerekir ve bu hafta Yeniay var. 8 temmuz tarihinde gerçekleşecek Yeniay, size normalden biraz daha fazla sorumluluk getirebilir. Ancak siz bu sürecin bereketinden faydalanmak istiyorsanız, kendinizi tek bir konuya konsantre edin.

Mars her zaman önemli bir gezegendir ve 8 Temmuz’da oluşacak Yeniay ile birlikte kariyer evinize vuruyor. Önemli olaylar tetiklenebilir. Başarı, şöhret ve ödül gibi konular gündeme gelebilir. Siz buna biraz da kozmik destek gücü diyebilirsiniz.

Hafta sonu partnerinizle eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Sosyal ortamlarda birlikte olmayı deneyin. Yeniay’da devlet katında bazı değişikliklere hazırlanabilirler. Bu da size bazı konularda avantaj sağlayabilir. Bir anda beklenmedik bir kariyer fırsatı doğabilir.8 Temmuz tarihinde gerçekleşecek Yeniay Yengeç enerjisiyle haftaya adım atıyorsunuz. Mali konularda bazı hareketlilikler yaşayabilirsiniz. Büyük lider Mars, Jüpiter’in gelişini kutlamak için Güneş ve Merkür’e eşlik ediyor. 13 Temmuz’da önemli bir toplanma yaşanıyor.

Eski konuların gündeme geleceği bu hafta, olayları çözümlemek için büyük bir hakim gücüne ihtiyaç duyulacağını göstermektedir. Planladığınız şeylerin sizin istediğiniz gibi gitmemesi, sizin ihtiyacınız olan zamanı yaratma çabasıdır aslında.

Hafta sonuna doğru bir sürpriz iş ve kariyer konusu gündeme gelebilir. Yaşamınızda yeni bir yol için harekete geçen enerjiler, size bazı değişimleri getiriyorlar ancak şimdilik çok küçük adımlarla ilerleyebileceksiniz.
8 Temmuz tarihinde gerçekleşecek olan Yeniay’a Güneş, Merkür ve Jüpiter de eşlik edecek. Mars’la birlikte bütün gezegenler birbirlerinden destek alabiliyorlar. Ancak bu tarihlerde Mars size bazı gereksiz harcamalar yaptırabilir, bu konuda dikkatli olmanız gerekir.

Aslında şu ana kadar maddi olarak kendinizi şanslı hissediyor olabilirsiniz. Ancak bu hafta mali konularda çok pozitif davranmanın, yani iyimser olmanın size bir katkısı olmayacaktır. Bu 3 gezegen gökyüzünde göz kamaştıran bir enerji oluşturduğunda, size özel bazı planlar gerçekleşebilir.

Hafta sonu romantik eğlence için oldukça müsait olacaktır. Genel olarak seksi ve ciddi bir duruşu olan bu enerji, sahneye çıkma kararı veriyor ve etkisini seksi hale getiriyor. Ancak yanlış anlaşılmalara dikkat etmek faydalı olabilir.
Bu ay gelişebilecek aksaklıklara karşı sabırlı ve sakin olmanızı öneriyorum. Özellikle iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Ayrıca eğitim ve gelişim gibi konularda da bazı gecikmeler olabilir. Aradığınız kişilere ulaşamazsınız, kimseyi yerinde bulamazsınız.

Bu hafta gündeminizi oluşturacak bu konulardaki aksaklıkları haftanın biraz zorlu enerjileri olarak bilir ve ona göre gülümseyerek geçirebilirseniz, her şey daha rahat akacaktır. Sizi kısıtlayan bu durumlar, siz gerginleşmediğiniz ve olayları akışına bıraktığınız sürece daha kolay geçecektir.

Ancak bu hafta bütün enerjiler olumsuz değil, çok yakında gelişecek bir olayın güzel haberlerini alabilirsiniz. Bu hafta genel olarak gözlemci olun ve seyredin derim.
Bu hafta biraz dikkatiniz dağınık olabilir. Konsantrasyon gücünüzü artıracak çalışmalara yer verebilirsiniz. Aklınızda pek çok düşünce olması yüzünden, doğru bir plan yapamayabilirsiniz. O yüzden daha organize ve planlı çalışmaya özen gösterin.

Yeni bir teklif alabilir, değişik bir iş imkanı için bazı kapıları aralayabilirsiniz. Ancak bu konuda ciddi araştırmalar yapmadan harekete geçmemenizi tavsiye ediyorum. İş kurmak, yeni bir işe başlamak veya gelen bir teklife onay vermeniz mümkün.

Ancak bilmediğiniz alanlarda bir işe girişiyorsanız, birlikte yürüyeceğiniz kişilerin size bir zaman sonra bu konuda ezici bir tavır takınmayacağından emin olmalısınız.
Bu haftanın etkileri altında, hayatınızda önemli bir değişiklik yapmak istediğinizi fark edebilirsiniz. Sanki artık olmak istediğiniz yerler bulunduğunuz yerler değil gibi gelir size, daha farklı konforlar ve daha farklı bir yaşam biçimi isteyebilirsiniz.

Kısa vadeli bazı projeler için görüşmeler yapabilirsiniz. Uzun vadede ise gelişmeler için biraz daha beklemeniz gerekiyor. Gelecek tekliflerde şartlar sizin tarafınızdan belirlenemeyeceği için, iyi düşünüp mümkün olan en iyi şartı tercih etmeye çalışın.

Paranızı elinizde tutmaya çalışın. Her ne kadar sizi masraf yapmaya zorlayacak durumlar gelişecek olsa da, bütçenizi iyi ayarlamanızda fayda var.

Astrolog Neşe Erden
__________________


Canan Şu Anda Forumda.  
4 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.