Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.07.13, 11:23   #3
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131161
Aldığı Teşekkür: 42575
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Diyanet'ten Fişleme Anketi

Nedense Tesadüfmü, yoksa isteyerekmi yapildi, Okurken Erdoganlari karistirmaya basladim.

Bir zamanlar Cuma Namazina davet edilmis olsam bile, Bu Sahtekar ve Hirsiz olan Beyaz sakallilarin yüzlerine bakarak rahat olarak Vaz veremiyecegimi aciklayip, sayet israr edipte yeniden Vaz vermemi isterlerse, ilk sirada bulunan Beyaz Sakalli Hirsizlari, isabet alip, Civili tahtaya vurabilecegimi söylemistim.

Cumadan sonra Hirsiz Isverenlerinin önünde Hocaya cikisan IT Cemaatinde, akillarinda zorluklari olabileceginin kanisina varip, Isverenlerinden Para alarak sosyal statülerini garanti altina alabilmis olsalarda, Hoca Ruhsal hayatlarindan sorumlu olup, bunlarin Hirsizligindan ve Gübrelenmis Kafalarindan sorunlu olamiyacagini Milletin arasinda, Isverenlerine söylemistim.

Benim Dinimijn icine ne bir Isveren girebilir, nede Cübbeli Hocalar.

Halbuki Hiristiyan bir cevrede yasamis olsam bile, bunlar beni etkilemeye basramamis, Bu Salafilerin dini Kitaplarini, Kendi Dinlerine Güvenleri olmadigi icin, getirtip, Cocuk tecavüzcü Düsüncelerini yasayan zihniyet, bunlarin bana karsi Hiic Sanslari yok!.

Böyle sorusturmayla, benim Kapimi calmaya hic kalkmasinlar.

Benim dinim Tayyip tarafindan sorulamaz ve Sorgulanamaz.

Ilk Önce neden Kendi Dininden cayipta, Salafilerin, Cocuk tecavüzcü Kitaplarini dayattigini aciklasin!.

Burada Müslüman olarak Son Nefesini veren Tayyibin Annesi bile, Oglunun yaptiklarina utanip, Mezarinda ters dönmüstür!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.