Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.07.13, 19:35   #1
Aldacı
» Avukat «

Aldacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 24
Ettiği Teşekkür: 5379
Aldığı Teşekkür: 6481
Rep Derecesi : Aldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Bitkin
Standart Forum Yöneticileri Hakkında

Evet, biliyorum, sorunlu bir insanım. Baştan bunu belirteyim de.
Arkadaşlar foruma girdiğim zamanlarda kurallara uygun olmayan konulara denk geldiğimde anında acımadan ispiyonlayan biriyim malumunuz. Moderatöre bildir butonunu kullanıyorum, fakat birebir söylemediğim zamanlarda yönetici arkadaşların gözünden kaçacağından korkuyorum.
Esas soruma geleyim, forumda moderatör arkadaşlar belirli kategorilerde mi görev yapıyorlar yoksa genel mi yetkililer? Şayet kategori yöneticiliği söz konusuysa, hangi arkadaşın nerede yetkili olduğunu bilip o konuyla ilgili şikayetlerimizi bizzat kendisine bildirebilmemiz için bu yetkilerin açıklanması mümkün olur mu?
İşbu hususta gerekenin yapılıp cevabın tarafımıza bildirilmesini saygılarımızla arz ve talep ederiz efenim.

E sarà mia colpa
Se cosi è?

Aldacı isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
20 Üyemiz Aldacı'in Mesajına Teşekkür Etti.