Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.07.13, 14:02   #1
C.Cienfuegos
Uzman Üye

C.Cienfuegos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 95
Ettiği Teşekkür: 1191
Aldığı Teşekkür: 5226
Rep Derecesi : C.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Nasıl Sabredelim, Ne Yapalım? (Gezi Olayı)

Gezi olayları basın tarafından halen görmezden geliniyor.
Haber yapanlar ise yapmasa daha iyi dedirtiyor. Kışkırtıcı
yayınlar ve demeçler yağmur gibi yağıyor.
Hiç birisini umursamadım, iç savaş, darbe ya da bir karışıklık isteyecek kadar (af edersiniz söylemek zorundayım forum kurallarına uysa da uymasa da) geri zekalı değilim.
Öfke ile kalkan zararla oturur. Şiddet kolaya kaçmaktır. Mesela biz görüyoruz eli sopalı gruplar göstericileri ya kıstırıyor ölümüne sebeb olacak kadar şiddet uyguluyor ya da bir videoda görmüştüm taş atarak tahrik ediyor.
O grup kimdir ne amaç güdüyor umrumda değil. Meydandakiler günlerdir sabrediyor ve oyuna gelmiyor fakat bir gariplik var. Pasif eylemi polise çiçek vermek zanneden CHP'liler Ankara'da başlattı bu saçmalığı ve şuan başka illere de yansıdığını görüyoruz. Yapmayın.
Ne şiddete bulaşın ne de çiçek verme sohbet etme gereksizliğine düşmeyin.
Kim olarak söylüyorum bunu. Olayları endişe içinde izleyen bir Türk vatandaşı olarak söylüyorum.
Gezi eylemleri ve kurulan forumlar hiç bir derde derman olmadı, eğer sözümü okuyan bir eylemci varsa gezi eyleminden vaz geçme ve evlere dağılma tavsiyemi en azından bir defa düşünsün.

Yaşananları görüyorum ve sabretmenin git gide zorlaştığını anlıyorum, bu yüzden yazdım bu yazıyı bırakın, 10 yıldır sabrediyoruz yine sabrederiz yeter ki oyuna gelmeyelim. Daha fazla acı yaşanmasın. Hayat eylemlerden, AKP'den ve ya bir adamın inadından ibaret değil.

"Tanrım, artık bir ateist olduğum için beni bağışla , ama Nietzsche'yi okudun mu?"

John Fante
C.Cienfuegos isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz C.Cienfuegos'in Mesajına Teşekkür Etti.