Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.07.13, 23:38   #6
Basakca
Yönetici

Basakca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2209
Ettiği Teşekkür: 85359
Aldığı Teşekkür: 82600
Rep Derecesi : Basakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Dondurma Zehirleyebilir

Su içine bırakılan dondurma kaşığı yüzünden Mado'da arıza çıkarmıştım. Cam bir kabın içinde leş gibi su. Eleman dondurmayı cuplara koyuyor servis elemanına veriyor. Sonra da diğer işine bakıyor. Ben yaklaşınca buyrun dedi.

Dondurma alacağım ama o kaşık ile koymayacaksınız dedim. Yüzüme bön bön baktı "ne varmış kaşıkta? dedi. Bende "Ne yok ki o kaşıkta?" deyince sırtını çevirdi namıssız.

Gerçi gezi direnişinde sergiledikleri davranıştan dolayı kara listemdeler. Onlara yağmurlu hava da bile su yok.

Bütün dondurmacılarda bu tür satış mevcut. Bu yüzden de kapalı dondurmayı tercih ediyorum. Ve yaz mevsiminde tabi ki. Üretimler ve dağıtımlar haftalık oluyor.

Basakca isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Basakca'in Mesajına Teşekkür Etti.