Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.07.13, 23:43   #7
Dilaver
Moderator

Dilaver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 422
Ettiği Teşekkür: 19028
Aldığı Teşekkür: 20393
Rep Derecesi : Dilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Uykucu
Standart Cevap: Aşçı Yamağı Dilaver Usta'dan Ağzınıza Layık Bir Tad | Su Böreği Tari

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Basakca Mesajı göster
Yamak ve usta birleşimden ortaya çıkan nefis bir görüntü.

Dilaver, çokk uzun zamandır yemiyorum. Sevabına bir yapsan da yesem. Ama gözümün önünde yapacan.

İşin latifesi bir yana da damak zevkine düşkün biz bayanlar olarak bu enfes tarifi nasıl gözden kaçırmışız diye hayıflanmadım değil yani.

Ama olsun en azından güzide forumuzda bulunan bir o kadar da kıl centilmen arkadaşlarımızın bu tür konulara da el atıp kendi familyalarına örnek teşkil etmeleri gurur verici.

Demek ki iyi fırçalıyoruz.

Teşekkürler Dilaver.

Ayy pardon aşçı yamağı Dilaver Usta diyecektim de parmaklarım sürçtü.

Baştan sona iğnelerle dolu bir yorum.. Sanki biz Su böreğini kozmik oda da yapıyoruz

Efenim her zaman söylüyorum, bazı hanımlar hep laf üretiyor.. Böreklerin pîr'i Su böreği forumda nasıl olmaz?? İlla ki oklavayı kapacaz ki .....

Bu tür konulara girmiyoruz diye fırça atarsınız da, hep söylediğim şey; konunun yeri Forum Gerçek > Kadınların Dünyası> mutfak ....

Bakınız Kadınların dünyası içinde yemek bölümü sayın yöneticim.. Anlatabildim mi ??

(Fırça yemeden susayım artık )

Tanrılar, erkeklerin ''balıkta'' geçirdiği zamanı ömründen saymaz. (Babil Atasözü)
Dilaver isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
13 Üyemiz Dilaver'in Mesajına Teşekkür Etti.