Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.07.13, 13:45   #1
Canan
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 5442
Ettiği Teşekkür: 97442
Aldığı Teşekkür: 135882
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Otel Sahibinden Polise Ağır Suçlama: Hard Diski Sağlam Verdim

Otel sahibinden polise ağır suçlama: Hard diski sağlam verdim

Ali İsmail Korkmaz'ın sopalılar tarafından dövülmesini kaydeden kameraların bulunduğu otelin sahibi Gözseçen'den polise suçlama.

Ali İsmail Korkmaz'ın sopalılar tarafından dövülmesini kaydeden kameraların bulunduğu otelin sahibi Gözseçen: "Hard diski sağlam teslim ettim."

Eskişehir’de, Ali İsmail Korkmaz’ın ‘polis’ oldukları sanılan eli coplu kişiler ve sopalı siviller tarafından öldüresiye dövülmesine ilişkin kamera kayıtlarının bulunduğu ‘hard disk ’ tartışması büyüyor. Radikal’in ‘Kayıp 18 dakika’ manşeti ile gündeme getirdiği olayla ilgili yeni tanıklar ortaya çıktı. Sopalıları ve copluları görüntüleyen üç işyerindeki hard disklerin tümüyle ‘bozuk’ çıkmış olması, buna karşın Beşik Otel’e ait hard diskten kopyalanan CD’deki görüntülerin ‘sağlam’ olması, akıllara ‘Müdahale mi edildi?’ sorusunu getirdi. Otel sahibi Erdoğan Gözseçen, “Ben hard diskteki o görüntüleri polislerle birlikte izledim, sonra da onlara teslim ettim. Ben teslim ederken sağlamdı” dedi.

Ali İsmail Korkmaz’ın 2-3 Haziran’da dövülmesinden sonra polis 40 ayrı işyerinin güvenlik kameralarının hard disklerine el koydu. Polis hard diskleri ve hard disklerden kopyalanmış, yalnızca iki saatlik görüntü kaydını içeren CD’leri savcılığa sundu. Savcı da hard disk ve CD’leri bilirkişiye yolladı. Korkmaz’ın dövüldüğü sokağa bakan Beşik Otel ile bir fırıncı ve hırdavatçının hard disklerinin ‘bozuk’ olduğu, bilirkişi raporuyla saptandı. Buna karşın, CD’deki iki saatlik görüntülerdeyse; “sivil polis olduğu sanılan veya polisin yanında yer alan gaz maskeli, ellerinde cop, beyzbol sopasına benzer sopa bulunan bir grubun kameralara yansıdığı, bir eylemciye sopalarla vurdukları, sokakta topluca eylemci kovaladıkları” yer aldı. Bilirkişi, “Dayak görüntüleri başladıktan sonra 18-20 dakikalık kaydın bulunamadığı” saptadı.

Kaynak

Canan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.