Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.07.13, 22:02   #6
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44579
Aldığı Teşekkür: 75973
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Otel Sahibinden Polise Ağır Suçlama: Hard Diski Sağlam Verdim

Konfüçyüs öncelikle verdiğin dinCİ kaynağı sildiğimi söyleyeyim.

Onların nasıl bir haber politikaları olduğunu ve neyi nasıl çarpıttıklarını hala çözememişsen ve yazdıklarına ne kadar güveneceğini! bilemiyorsan benim elimden bişey gelmez bu konuda.

Müezzinin meclis tutanaklarına geçen sözleri dile getirildi kürsüde. Akepeli tek bir milletvekilinin, senin bu "ifade tutanağı" dediğin şeyi gündeme getirdiğini gördün mü? Başbakanları bile bin türlü yalana sarılmışken bu senin "ifade" dediğin şey gerçek olsaydı eminim yılana sarılır gibi sarılırlardı cümbür cemaat. O basın dedikleri beslemelerindeki haberleri de kendi koyunları için saman gibi kullanıp önlerine atıyorlar ve hepside yiyor zaten. Karşılarında olan aşırı şüphecilerinde (şekilde görüldüğü gibi) kafalarını karıştırıyorlar sadece.

Müezzin'in her yerde olan ve Akepelilerce de inkar edilemeyen tek ifadesinin kaynağını vereyim. Merak etme yoldaş medya değil.

Ayrıca Akepenin koltuk deneği olan siyasi partinin vekillerinin de açıklamaları var hem mecliste hem de basında. Araştırırsan farklı olmadığını görürsün...

Kaynak

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.