Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.07.13, 03:43   #32
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131123
Aldığı Teşekkür: 42553
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: 14 Yaşındaki Engelli Kıza Tecavüz Eden AKP Eski Başkanı Serbest!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Nils' Mesajı göster
Heralde bu kararı anlamak için zihinsel engelli olmak gerekiyor, henüz idrak edemedim.

Bu zaten idrak edilebilecek bir durum olamaz, cünkü Basbakanin Idrak yoluna sokulmus coook Baslar var.

Kendimde O sirada durmaya hiiic niyetim yok.

Cevremde böyle konular acildiginda, bazilarinin sözlerine iyice sok oldum diyebilirim.
Böyle davalarin olupta, Aile Serefi icin, sakli tutulup, unutturmaya ugrasan bir toplumda yasadigimizi zannettim.
Halbuki böyle davalar olduktan sonra, banane Aile Serefinden, böyle seyleri sakliyanlarin Serefi acaba hangi köseye kadar gidiyor?.

Tabu olarak görülen, Tecavüz olupta, Tecavüzlerin oldugunu bildirilmesine kapali bir toplumda yasadikca, bu Zavallilar Yanlis yolda olduklarinin bile farkina varmazlar!.

Böyle bir durumda, derhal suc aleti Gövdesinden ayrilamisi destekleyen yasalar gerek burada.

Böyle davalarin olupta, susanlarinda Dillerinin ikiye ayrilmasini bile destekliyebilirim.

Bir taraftan Sapiklar böyle Cezalandirilmadikca, her zaman kasinmalari oldugunda, böyle hareket edebileceginden süphe etmek lazim, derhal O Silah Gövdesinden ayrilmasi lazim!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.