Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.07.13, 12:53   #101
Canan
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 5994
Mesajlar: 25,829
Ettiği Teşekkür: 100698
Aldığı Teşekkür: 141580
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2013)

Haftalık Burç Yorumları

(15 Temmuz - 21 Temmuz)
Bu hafta duygusal iniş ve çıkışlar yaşayabilirsiniz. Ruh halinizde bazı dalgalanmalar olabilir. Kendiniz ve aileniz için vizyonunuzu korumanız gerekiyor. Bu yüzden güçlü durmak zorundasınız. Hayatın duygusal alanları bu hafta öne çıkıyor. Bu arada iç dünyanızda hayallerinizi zenginleşiyor ve sezgileriniz yükseliyor.

Ayın 17’si ev almak, ev satmak, ev içinde tadilatlar yapmak, iyileştirme çalışmaları gibi alanlarda sizi destekliyor. Ayın 20’si de bu açıdan sizin için olumlu görünüyor. Aile ve ev hayatındaki düzenlemeleri bugünlerde yapabilirsiniz.

İyi haberler sizi köşeyi dönünce bekliyor diyebilirim. Umut ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek duygusal tatmin ve refah içinde yaşamanızı sağlayacak güzel günler çok yakında duruyor. Bu haftanın en olumlu enerjisi ise Mars’ın Yengeç burcuna girmesiyle başlıyor. Ev, aile, yurt ve özel hayatla ilgili güzellikler getiriyor.

Haftanın genel enerjisi: Kendinizi verir ve istikrarlı düşünürseniz, ilerlemeniz engellenemez. Enerjiniz yüksek ve şans yanınızda.

Şanslı sayılar: 1,9,20,36

Haftanın anahtar kelimesi: Sorumluluk

Şanslı konunuz: Romantizm

Kiminle zaman geçirin: Kova burçlarıyla


Son zamanlarda mali konularda bazı gelişmeler yaşamış olabilirsiniz. Ancak mali durumuzu düzenlemek için tavsiyeler almanız ve araştırma yapmanız yerinde olacaktır. Hayatınızda bazı değişimler yarmak istiyorsanız, içgüdüsel bazı farkındalıklarınızın peşine takılın. Olumlu düşünceler ve duygular size bu hafta iyi gelecektir.

Bağlantılar, destek ağları, faaliyet grupları kurabilir ve potansiyelinizi kullanabilirsiniz. Ayın 17’sinde Jüpiter, Satürn ve Neptün birlikte çok özel bir üçgen oluşturacaklar. Bu 3 arkadaş size kardeş, seyahat, iletişim veya kesinleşmiş sözleşmeler olarak geri dönüş yapabilir.

Ancak 20 Temmuz’da Merkür geri hareketi bitmeden herhangi bir şey imzalamamanız gerektiğini unutmayın. Bu hafta yüksek ve güçlü enerjilerle güzel haberler bekleyin.

Haftanın genel enerjisi: Bir kapı açılıyorsa, içinde size ait bir hazine var demektir. O kapıdan girin.

Şanslı sayılar: 4,21,30,45

Haftanın anahtar kelimesi: Bakım ve özen

Şanslı konunuz: Güzellik

Kiminle zaman geçirin: Terazi burçlarıyla
Kendinizi güvende hissetmek istiyorsunuz. Bu enerjiler sizin etkin ve verimli olmanızı sağlayabilir. Kariyer, iş ve yüksek gelir için bazı hazırlıklar yapmanız gerekebilir. İmajınız olumlu anlamda yükselecektir. Sahip olduğunuz eski ve sıradan yeteneklerinizin üzerine yeni kıyafetler ve makyaj yaparak, yeniden sunabilirsiniz.

Merkür ve Yengeç ortaklığı sizin için bir şans kapısı demektir. Başkalarının gözünde sizi finansal olarak yükseltebilecek bir imaj anlamına gelir. Aynı zamanda bir ev almak için doğru zamandasınız. Ancak imza atmak için ayın 20’sindeki Merkür geri hareketinin bitmesini bekleyin. Bu süre içinde araştırmalarınızı yapabilirsiniz.

Özel hayatınızdaki ilişkiler, profesyonel yaşamınız ve kişisel yakınlık kurduğunuz insanlar ile önemli bağlantılar sağlayabilir ve ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Bu hafta güzel haberler ve olumlu gelişmeler olabilir.

Haftanın genel enerjisi: Şanslar geldiğinde farkına varmak için, ilişkilerinizde bencillikten kaçınmalısınız.

Şanslı sayılar: 6,17,55,90

Haftanın anahtar kelimesi: Düşünmek

Şanslı konunuz: İnanç

Kiminle zaman geçirin: Boğa burçlarıyla

Bu hafta ruhsal farkındalığınızın oldukça derinleşeceğini ve yeni gelişen inançlarla birlikte farklı kanaatler oluşturabileceğini söyleyebilirim. Yeni yaratıcı yönleriniz ve düşünce kalıplarınız, temel bir uyanış ile değişim yaşayabilir. Son birkaç hafta içinde oluşan gelişmeler, kendinizle ilgili bazı detayları yakalamanıza ve bunlar hakkında düşünmenize neden olmuş olabilir.

Bu hafta burcunuzda buluşacak gezegenler, sizin için önemli kapıların açılmasını sağlayacaktır. Yeni deneyimlere elinizi uzatmak üzeresiniz. Korku ve endişelerden uzaklaşın çünkü şans ve servet için önemli gelişmeler kapının hemen ucunda duruyor.

Ayın 17’si ile 19’u arasında mükemmel konumda olacak önemli 3 gezegen Jüpiter, Satürn ve Neptün, sanatsal ifadeleri güçlendirir, yeni bir ilişki verir ve çocuklarınızla ilgili güzel haberler getirir. Ayrıca seyahat, üniversite, yüksek lisans şansı, yayın ve basın gibi alanlarda gelişme sağlar.
Haftanın genel enerjisi: Çok karasız kaldığınızda önünüzde uzun bir yol olduğunu düşünün ve güvenli olanı seçin.


Şanslı sayılar: 8,36,49,51

Haftanın anahtar kelimesi: Umut

Şanslı konunuz: Eğitim

Kiminle zaman geçirin: Başak burçlarıyla

Bu hafta bitirmeniz gereken bazı işlerle uğraşabilirsiniz. İş, ev ve aile konularında düzenlemeler yapmak gerekebilir. Bu haftayı mutlu ve az stresli geçireceğinizi söyleyebilirim. Venüs’ün burcunuza etkisi ise, kendinizi bir aşk tanrısı gibi hissetmenizi sağlayabilir.

Ayın 17-19’u arasında gökyüzünde oluşacak üçlü altın enerji, sizin için özel gelişmeler anlamına gelecektir. Son zamanlarda sık sık düşündüğünüz ev ve aileyle ilgili fikirlerinizi oluşturacak bir kaynak bulabilirsiniz. Eğer bir ev değişimi, kiralama veya satma gibi fikirleriniz varsa, bu tarihlerde yapabilirsiniz.

Eğer bir ipotek, borç veya senet gibi ödemeleriniz varsa, bu tarihlerde sihirli bir ödeme planı yakalayabilirsiniz. Ancak imza atmak için ayın 20’sini bekleyin ve Merkür geri hareketinin tamamlanmasının ardından imzalayın.

Haftanın genel enerjisi: Para konularında işi bilenlerden fikir alın ve harcamalarınızı planlı yapın.

Şanslı sayılar: 1,24,33,59

Haftanın anahtar kelimesi: Mutluluk

Şanslı konunuz: Evlilik ve ev hayatı

Kiminle zaman geçirin: Yengeç burçlarıylaBu haftayı güçlendirecek büyük üçgen, sosyal ağlar, toplumsal faaliyetler ve yakın ilişkiler ile hayatınıza olumlu gelişmeler getirecektir. Elbette bu alanlarda sizi rahatlatan şey iletişim becerileriniz olacaktır. Ancak karşınıza kaba, savunma yapmanıza neden olacak, karışık tipler çıkarsa, onların söz ve yorumlarına uymamayı tercih etmelisiniz.

Satürn sizi kısa geziler için destekliyor. 17-17 Temmuz aşkı bulmanız için iyi bir zaman diyebilirim. Eğer hayatınızda biri varsa, ilişkinizin köklenerek farklı bir yöne doğru ilerlediğini fark edebilirsiniz. İmkansız dediğiniz şeyler gerçekleşebilir.

Bürokratik alanlarda sizi destekleyen enerjiler var. Kendi alanınızda sizi bilgili ve onurlu biri haline getirir. Senatörler, diplomatlar, büyükelçiler, yayıncılar, üniversite dekanları ve öğretim üyeleri, ünlü tıp doktorları, ünlü CEO'lar ya da diğer liderlerle karşılaşabilirsiniz. Dostluk evinizde değerli insanları ağırlama şansınız olur ve iletişim becerinize bağlı olarak bu ilişkileri güçlendirebilirsiniz.

Haftanın genel enerjisi: Sizden büyüklerden tavsiyeler almak işinize yarayacaktır.

Şanslı sayılar: 5,16, 37, 46

Haftanın anahtar kelimesi: İlerlemek

Şanslı konunuz: Bürokrasi

Kiminle zaman geçirin: Yay burçlarıyla
Bu hafta kendinizi tanıtmanız için oldukça olumlu enerjilere sahipsiniz. Yeni kurulan bir işte kendinize bir pozisyon bulabilir veya farklı fikirlerde kendinizi olaylara açabilirsiniz. Kariyerinizin üzerine tutulan bu ışık, yolunuzu aydınlatıcı özellikler barındırıyor. Mali koruma gücünüz artıyor.

Kariyer evinizde güçlü etkiler var bu hafta. Mesleğinizle ilgili bazı gelişmeler bekleyebilirsiniz. Ayın 17’sinde yaşanacak nefes kesici enerjiler, doğru zamanda doğru yerde olmanızı sağlar. Fırsatlar elinizdedir ve bu fırsatlar hakkında tecrübeniz ve planlarınız gayet yerindedir. Size bazı şans kapılarını açacak bu enerjileri iyi değerlendirmek için sezgilerinize ve sağduyunuza güvenin.

Kariyerinizde şu ana kadar istediğiniz şeyleri yakalayamamış ve bazı hayal kırıklıkları yaşamış olabilirsiniz. Ancak şu anda bunları düşünerek, gelecekte yaşayacağınız güzellikleri engellemeyin. Yani geleceğe, geçmişi karıştırmayın.

Haftanın genel enerjisi: Tasarruf için tavsiye alın ve kariyer için şans kapılarını açık tutun.

Şanslı sayılar: 30,41,63,87

Haftanın anahtar kelimesi: Tutku

Şanslı konunuz: Sezgi

Kiminle zaman geçirin: Aslan burçlarıyla

Yeni hedefler, yeni idealler, yeni hayaller, çekirdek inancınızda köklü bir değişime doğru yönlenebilirsiniz. Yeni bağlantılar, ağlar ve insanlarla iletişime geçerek, farklı yaşam alternatiflerinin peşine düşebilirsiniz. Küçük değişiklikler, sizin için büyük dönüşümler anlamı taşımaktadır. Gerçekten hayatınızın kontrolünü ele geçirmenizi sağlayacak güzel enerjiler bu hafta sizi destekliyor.

Şimdi size harika haberlerim var. Bu hafta 17 Temmuz’da gökyüzünde muhteşem bir altın üçgen oluşacak. Bu enerjiyi 17-19 Temmuz arasında net biçimde hissedeceksiniz. Uluslararası ilişkiler, yayıncılık, üniversite, eğitim ve vatandaşlık gibi konularda size özel bir şans sağlayacaktır.

Ayrıca sevgi, çocuklar, hamilelik, aile gibi konularda size amaca giden yolda destek verici enerjiler olacaktır. Size muhteşem bir matematiksel uyumun şansını sunacak bu enerjiler, harika haberleri de beraberinde getirecektir.

Haftanın genel enerjisi: Sert karalardan uzak durun. Hedefe ulaşmak için sabırlı davranmanız gerekiyor.

Şanslı sayılar: 21,32,65,74

Haftanın anahtar kelimesi: Güven

Şanslı konunuz: Yurtdışı, eğitim

Kiminle zaman geçirin: Yay burçlarıyla

Bu hafta aile, anne veya danışmanınızla yeniden güçlü bir bağ kurabilirsiniz. Kişisel ve duygusal gücünüz yükselecektir. Cinselliğiniz, çekiciliğiniz öne çıkar ve çevreniz tarafından dikkat çekersiniz. Dürüst ve açık biçimde cinsel duygularınızı ifade edebilirsiniz. Bunun için doğru partneri bulacaksınız.

Bu hafta ayın 17’sinde gökyüzünde oluşacak muhteşem altın üçgen, hayatınızda önemli ve güzel gelişmeleri simgeleyecektir. Bu cömert ve uyumlu enerjiler ilk olarak ipotek, finansal zorluklar, banka görüşmeleri gibi alanlarda sizi destekleyecektir. Eğer bir kredi sorunu yaşıyorsanız, bu tarihleri değerlendirin.

Aynı zamanda sağlık açısından eğer bir cerrahi operasyon, değişim gibi sağlıkla ilgili girişimleriniz varsa, bu enerjilerle şifa gücünüz yükselir ve rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ancak iyi bir hazırlık yapmanız, doktorunuzu iyi araştırmanız ve karşılaşılabilecek durumlar için yedek bir doktoru daha biliyor olmanız önemlidir.

Ayrıca bu enerjiler hapis, rehabilitasyon, bakım evleri ve fizik tedavi alanında da size bazı gelişmeler sağlayacaktır. Sağlık ekipmanları, tıbbi kontroller gibi detayları bu enerjilerle rahatlıkla değerlendirebilirsiniz.

Haftanın genel enerjisi: Otoritelerle şaşırtıcı derecede sempatik ilişkiler kurabilirsiniz, mali yardımı göz ardı etmeyin.

Şanslı sayılar: 9,24,63,87

Haftanın anahtar kelimesi: Şans

Şanslı konunuz: Patronlar ve güçlü kişiler

Kiminle zaman geçirin: Balık burçlarıyla

Birkaç hafta önce tanıştığınız insanların, bu hafta hayatınıza girdiğini görebilirsiniz. Bu özel yaşam veya iş hayatıyla ilgili olabilir. Bir önemli ağ ve güç kazanımı söz konusudur. Ortak arkadaşlarla destekli gruplar kurmak, büyük bir bakış açısıyla olayları incelemek için güç birleştirmek gibi gelişmeler içinde olabilirsiniz.

Bu hafta inanılmaz güzellikte bir şey oluyor ve 3 büyük gezegen gökyüzünde altın bir üçgen oluşturuyor. Jüpiter, Satürn ve Neptün’ün gücü doğanın uyumunu içinizde hissetmenizi sağlayacaktır. Sizin bir yapılanmanın parçası olmanız, biraz daha fazla kazanmak için şans elde etmeniz anlamına gelecektir. Daha önce karşılaştığınız engellerden kurtulabileceğinizi gösterir.

Ortaklık, evlilik, dostluk, rehberlik gibi alanlarda gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kardeşiniz, hayatınızda aktif bir rol oynamaya başlayabilir. Kısa seyahatler, sözleşmeler gibi konular gündeme gelebilir. Bu hafta güzel haberlerle gelişmeleri bekleyin.

Haftanın genel enerjisi: Ekip çalışmaları ve ortaklık teklifleri değerlendirilebilir.

Şanslı sayılar: 11, 37, 41,69

Haftanın anahtar kelimesi: Sosyal çevre

Şanslı konunuz: Dostluk

Kiminle zaman geçirin: Kova burçlarıyla
Bu hafta ayın 17’sinde gökyüzünde muhteşem bir enerji şöleni yaşanacak. Jüpiter, Satürn ve Neptün’ün oluşturacağı altın üçgen, su ve toprağın muhteşem dengesi anlamına gelecektir. Bu hafta sizin için iyi bir yaşam başlangıcı mümkün olacaktır. Sağlık sorunlarının üstesinden gelmek için mükemmel bir zamandasınız.

Onur, ödül, başarı ve şöhret için önemli bir şans elde edebilirsiniz. Adınız duyulabilir ve sürpriz gelişmeler olabilir. Yeni bir yapılandırma, maaş artışı, performans artışı gibi gelişmeler yaşayabilirsiniz. Patronunuzla görüşebilir ve gelecekte kariyeriniz için farklı yollar oluşturabilirsiniz.

Önemli insanlarla bir araya gelmek, iş ortaklığı ve işbirliği yakalamak gibi gelişmeler olması mümkündür. Yakın ilişkilerde size avantaj sağlayacak bir enerjidir. Ayın 17’si ile 19’u arasında bu enerjileri yoğun biçimde hissedebilirsiniz.

Haftanın genel enerjisi: Mali konularda mükemmel konumda olabilirsiniz.

Şanslı sayılar: 18, 26, 63, 68

Haftanın anahtar kelimesi: Maddi avantaj

Şanslı konunuz: İşbirliği

Kiminle zaman geçirin: Koç burçlarıyla
Yaratıcı gücünüzün en yüksek olduğu zamanlardan birine adım atıyorsunuz. Çekirdek inançlarınız, yaşam biçiminiz gibi konularda güçlü etkiler altındasınız ve önemli değişimler yaşayabilirsiniz. Sosyal yükümlülüklerden ve fırsatlardan çekinmeyin. Bazı önemli görevler yüklenmek zorunda kalabilirsiniz.

Ayın 17’si ve 19’u arasında gökyüzünde oluşan muhteşem altın üçgen enerjisi, Jüpiter, Satürn ve Neptün’ün hayatınıza ışık saçması anlamı taşıyor. Bu hafta güzel haberler bekleyin. Bir çeşit kozmik ikramiye de denebilir. Evrenden bir hediye isteyecekseniz, bugünleri iyi değerlendirin.

Hayatınızın akışını değiştirebilecek bazı fikir ve projeler için oldukça olumlu enerjiler var. Bebek sahibi olmak isteyenler bu enerjileri kullanabilir. Kariyer planlarınız veya ortaklıklarınızla ilgili gelişmeler için haberler gelebilir.

Haftanın genel enerjisi: Şartlar değişecektir, sabırlı davranın.

Şanslı sayılar: 31,54,61,87

Haftanın anahtar kelimesi: Yaratıcı güç

Şanslı konunuz: Evrensel enerjiler

Kiminle zaman geçirin: Oğlak burçlarıyla

Astrolog Neşe Erden
__________________


Canan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
7 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.