Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.07.13, 17:10   #15
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131065
Aldığı Teşekkür: 42524
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Ali İsmail Korkmaz Katilleri Gözaltında..

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Bozuk diye tanımlanan CD kriminale gönderilmiş. Oradan çıkacak sonuç önemli..

Katil bu diye hakkında yasal işlem yapılan kişinin gerçek katil olmama ihtimali de var.

Asıl katilin yakalanması mı önemli, yoksa bir günah keçisi bulunup, onun cezalandırılması mı önemli..

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SerseriGezgin Mesajı göster

Eskişehir'deki Gezi Parkı eylemleri sırasında gaz maskeli, coplu ve beyzbol sopalı 5-6 kişi tarafından dövülen ve 38 gün komada kaldıktan sonra hayatını kaybeden 19 yaşındaki Eskişehir Üniversitesi öğrencisi Ali İsmail Korkmaz'ın öldürülmesine ilişkin soruşturmada ortaya çıkan ikinci tanık o gece evinin balkonundan olan biteni izlediğini anlattı.

İsmail Saymaz'ın Radikal’de yer alan haberine göre, tanık ifadesinde sokaktan, “Vurmayın, öldüm” sesleri geldiğini, fırıncının müdahale etmeden baktığını anlattı.

Sonra 4 sivil ve 3 resmi polisi copla, sivil genci meşe odunuyla gördüğünü belirten tanık, şöyle devam etti: “Sivil vatandaşın elinde meşe sopası gördüm. Üzerinde dizden aşağısı beyaz şeritli siyah renkli eşofman vardı. Bu sivil vatandaş fırının önünde polislere ‘Siz bize destek olursanız hepsini sinkaf ederiz’ dedi. Polisler ile bu sivil vatandaş oradan gelip geçen vatandaşlara vuruyorlardı. Bu sivil vatandaş yine bağırarak, ‘Bugün 34 kişiyi götürdüm’ diyordu. Yolda gelirken yemin ettim. Yaşım 36, 36 tanesini götüreceğim’ dedi.

Odatv.com

Tabikibu bu sözleri serbest birakilanlarda duymus olmasi lazim, böylelikle bunlari susturabilme zamani Mahkeme tarafindanda burada sunulmus olmasi lazim.

Senelerden beri, "AKP´nin sundugu ******** Sakli tanik tarafindan", onca Subayimiz, Generalimiz Hapislerde yatiyor.

Böyle siddet Potensiyeli tespit edilmis durumlarda, bunlari serbest birakip, bunlara karsi saniklik yapanlari susturabilmesini saglamalari, daha dogru olabilecegini düsünmüyorum.

Burada Makamlarin durumu aydinlatmak icin calistigindan yüksek sekilde kuskulu oldugumu söyliyebilirim.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti