Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.07.13, 22:10   #12
enigma
Tam Üye

enigma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 3
Ettiği Teşekkür: 726
Aldığı Teşekkür: 1230
Rep Derecesi : enigma muhteşem bir gelişmedeenigma muhteşem bir gelişmedeenigma muhteşem bir gelişmedeenigma muhteşem bir gelişmedeenigma muhteşem bir gelişmedeenigma muhteşem bir gelişmedeenigma muhteşem bir gelişmedeenigma muhteşem bir gelişmedeenigma muhteşem bir gelişmedeenigma muhteşem bir gelişmedeenigma muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: “Tayyip Açılımı!”

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Evrim Mesajı göster
Bunu nasıl ayırdığınızı bilmiyorum, oylama sonuçlarınımı baz alıyorsunuz? yada genel algınız buysa nedenini bilmediğim için yorumlayamıyorum.. Sadece pkk-rte birlikteliğinin sonucunda Kürtlerin onlara sırt olacağını düşünmüyorum.. Böyle düşünülmesinin acımasızca olduğunu sanki bugün bu varsa nedeni budur gibi bi sonuç çıkmalı gibi geliyor bana.. Hoş durmuyor.. %50 lik dilimse baz aldığınız aslında oy toplamı değildir bahsedilen %50.. Ayrıca Kürtlerin özellikle desteklediği parti şudur demek de katı bi tutum, taraf olunuyormuş gibi yaklaşılmış buluyorum.. Bi bakıma bölmek..
tespitleriniz gerçekler üzerine kurulu ise bu durum yorumudur o yorumu nasıl kulandığınız algınızla teşekküldür...eğer tespitler düşüncelerde bölmekle sonuçlanıyorsa zaten bölünmüşsünüzdür...

pkk-rte ortaklığını ise iktidara gelmek için verilen sözün yerine getirilmesi olarak düşünüyorum...