Tekil Mesaj gösterimi
Eski 18.07.13, 02:35   #27
Hayyam35
Üye

Hayyam35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 6
Ettiği Teşekkür: 34
Aldığı Teşekkür: 180
Rep Derecesi : Hayyam35 Karimasını arttırmak için doğru yerdeHayyam35 Karimasını arttırmak için doğru yerdeHayyam35 Karimasını arttırmak için doğru yerdeHayyam35 Karimasını arttırmak için doğru yerdeHayyam35 Karimasını arttırmak için doğru yerdeHayyam35 Karimasını arttırmak için doğru yerdeHayyam35 Karimasını arttırmak için doğru yerdeHayyam35 Karimasını arttırmak için doğru yerdeHayyam35 Karimasını arttırmak için doğru yerdeHayyam35 Karimasını arttırmak için doğru yerdeHayyam35 Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Bitkin
Standart Cevap: Sırrı Süreyya Önder'den Şaşırtıcı Atatürk Çıkışı..

evet adam bdpli ;savaşın,ölümlerin durması içinde mücadele ediyor.barışında ancak apoyla görüşülerek gelecegini söylüyor farklı birşeyler koyabilecek insanlar,görüşler varsada söylesinler diyor.yani çözüm üretmeye çalışıyor, çok büyük katkısı oldugunuda düşünyorum bu süreçte... belki adamın yaptıgı yanlıştır oldugu yer yanlıştır diyeceksiniz ama adam vicdansızdır diyemezsiniz oysa bu adam her mitingte her t.v. programında: "şehit olan askerden de ölen kürt gencinden de aynı şekilde üzülüyorum,ölen her canda kendimi birşey yapamamış önleyememiş gibi hissediyorum diye"söylemiştir.daha önceki toplumsal olaylarda da gezi olaylarında da duruşu ortada.meclisin yarısı şu adam gibi olaylara el atsa çözüm üretse harbiden memlkette çogu şey degişir diye düşünüyorum.belki size vicdansız gelebilri ama benim için mecliste ender insanlardan biridir.bebek katilinin partisinde diyerek zaten baştan adama önyargıyla bakıyorsunuz.