Tekil Mesaj gösterimi
Eski 18.07.13, 03:25   #32
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161519
Aldığı Teşekkür: 177613
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Sırrı Süreyya Önder'den Şaşırtıcı Atatürk Çıkışı..

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Hayyam35 Mesajı göster
bunca sene devlet silah ve asker götürdü arkadaşım birde o bölgelerde yaşayanlar derken bile ayırdın orda yaşayan insanları.koyun olduklarını söylüyorsun demek ki sizin tabirinize göre burda ki gibi çobanları yok yıllardır.
önder hakkında da ancak bebek katili demogajisinden başka birşeyde yapamazsınız.
hepinze iyi geceler...

Uzayda yaşayanlar mı diyecektim?

Senin dünyadan haberin yok. ABD de yıllar önce çıkan Kürdistan haritalarını hiç mi görmedin?

Kaç kere o bölgelere gittin, kimlerle muhatap oldun? Yanıtını ben vereyim. Kocaman bir hiç..

Gerçekleri demogoji olarak algılıyorsan o senin problemin. Bence kendini yetiştir, oku bilgilen, öğren.

Ama tabi sadece okumakla olmuyor, okuduğunu anlamak da gerek. Bir kaç mesaj öncesi sana özel bir notum vardı. Okudun, anlamamışsın.. Bundan yola çıkarak, diğer konuları da anlayacağını sanmıyorum..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
11 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.