Tekil Mesaj gösterimi
Eski 18.07.13, 12:47   #40
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1429
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32395
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Sırrı Süreyya Önder'den Şaşırtıcı Atatürk Çıkışı..

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster

Ne köprüsüymüş bu?

Resmen ayrı devletler olduk da haberimiz mi yok?

Doğu ve Güneydoğu bölgesine hiç gitmeyip de, oranın insanlarını hiç tanımayıp da konuşuluyor işte.. O bölgelerde yaşayan halkın birşeyden haberi yokkk.. Nereye çekerlerse oraya gidiyorlar.

Ben sadece iletişimin önemli olduğunu söylemek istiyorum. Ve o iletişim olmadığı sürece düzlüğe çıkmamız mümkün değil.. Çözüm silahta değil.. Çözüm iletişimde. Köprü budur.

Zaten Böyle birşey ancak süreyya önder'in bdp başında olması yada ayrı bir parti kurmasıyla gerçekleşir ki kendisininde öyle bir mecali yok.. Ben sadece bir dileğimi söyledim.. Ve Sırrı Önder'de de bu potansiyeli gördüm.. Ha buna kendisi ne kadar uyar uymaz bilemem. Fırsatı tepebilir..

Evet Halk Masum..

Bu yüzden kürt halkının kaale alınmasından yanayım. Pkk değil tabi..

Valla abi oralar devletin unuttuğu topraklar.. Cahillik bu yüzden orda dem vurdu. Terör bu yüzden orda dem vurdu. Dağa çıkarılan kadın teröristler boşuna terörist olmadılar. Ya kumaya gideceklerdi yada kendilerinden 30-40 yaş büyük kocaya gideceklerdi. Onların çoğu yılana sarıldılar.. Bu sadece küçük bir örnek..

PKK kaldı ki bu şehitlerde tek suçlu değil. PKK'nın yaptıklarından beslenen bir devlet yapılanması var. TSK bunu çok iyi kullandı.. Çünkü Korku yaratılmazsa devlet yönetilemez.. PKK bir korkuydu bu milletin başında..

@Damon

Licede olan hareket tamamen masum bir hareketti. Ordaki halk demokratik bir eylem içersindeydi. Medeni yıldırım'ı vuranlar asker mi yoksa provakatör biri mi bilemiyorum ama ordaki hareketin terör yanlısı bir eylem olduğunu söylemek yanlış olur.

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.