Tekil Mesaj gösterimi
Eski 18.07.13, 16:12   #45
Nils'
Gerçek Üye

Nils' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 25
Ettiği Teşekkür: 3570
Aldığı Teşekkür: 3551
Rep Derecesi : Nils' has a spectacular aura aboutNils' has a spectacular aura aboutNils' has a spectacular aura aboutNils' has a spectacular aura aboutNils' has a spectacular aura aboutNils' has a spectacular aura aboutNils' has a spectacular aura aboutNils' has a spectacular aura aboutNils' has a spectacular aura aboutNils' has a spectacular aura aboutNils' has a spectacular aura about
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Sırrı Süreyya Önder'den Şaşırtıcı Atatürk Çıkışı..

Sayın Modum evet bu son mesajınızda aslında ne demek istediğinizi çok iyi anlıyorum ve hak verdiğim yönler ne yazık ki var çünkü ;geçmişte yapılanlan çok yanlış var zaten kürt vatandaşlarımızın da bu şekilde geçmiş önlerine sürülerek pkk illeti çoğaldı, ama artık gelin görün ki zaman değişti eskiden ben kürdüm diyemeyen şimdi övüne övüne diyebiliyor. Bu ülkede her dile saygı gösterelim ama her isteyende kendi diliyle eğitim isteyemez o zaman bu ülkenin düzen çarkı nasıl işleyecek, Zaten doğuda okul sıkıntısı yokki öğretmen sıkıntısıda yok sadece öğretmenlerin bazıları görevlerini istemeye istemeye bazı bölgerinde can korkusuyla görevlerini yapıyorlar onlarda haklı değillermi, sürekli korku içinde görev yapmak başka birşeydir yaşayan iyi bilir.
Nils' isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Nils''in Mesajına Teşekkür Etti.