Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.07.13, 14:42   #3
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131222
Aldığı Teşekkür: 42614
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: "4 Kişi Polise Şiddet Uygularken Öldü" --????

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SerseriGezgin Mesajı göster
Düşünün arkadaşlar..

O isimlerini saymaktan bile korktuğu kardeşlerimizin ölüsü üzerinden bile mağduriyeti oynayan bir başbakan var karşımızda..

Ben söyleyecek kelime bulamadım.. Temennim hala erdoğan da erdoğan diyen insanların şu haberi görüp uyanmaları...

..
Böyle satirlari okudukca, tavana hirsimdan cikasim geliyor.
Burada benim söyleyeceklerim daha fazla!.

Alıntı:
Dünyanın neresinde böyle bir demokrasi var. Evrensel değerler yönetim biliminde bu işe 'evet' diyorsa, ben böyle bir demokrasiyi tanımadım, bilmiyorum. O zaman yeni yeni tanışacağız demektir. Mısır'ın en kısa sürede sivil yönetime geçiş konusunda kararlı adımları atacağına inanıyoruz.

Dogru bizlerde tanimiyoruz, Türkiye bölünme asamasina gelmis, derhal Generalleri serbest birakilmasi gerekirken, halen Vatan hainligini sürdüren Zihniyeti, anlayamiyorum.

Siz kimin Basbakaninizsiniz, Türkiyeninmi?, yoksa Yahudistanninmi?.

Misirda tek Hosuma giden sey, Yahudilere önderlik taniyipta, gaz satilirken, eski Kontratlari iptal etmeleriydi.
Iste burada hazinenin yeniden Devletlerine gelmesini saglamislardi.

Siz burada ney yapiyorsunuz?, gece yarisi kanunlar cikartip, yarginin Kararlarinin üzerine bile cizgi cizip, Türkiyenin Hazinesine zarar veriyorsunuz!.

[/QUOTE]Bakınız Türkiye'de 1 kişi, 2 kişi, 3 kişi, 4 kişi polise şiddet uygularken ölüyor. Tweet'ler, Facebook'lar dünyanın altını üstüne getiriyorlar. Ama öbür taraftan Mısır'da 300 kişi ölüyor, bunlardan 53'ü ibadet ederken, namaz kılarken kurşunlanıyor, dünya sessiz. İkircikli olmanın anlamı yok. Burada konuşmayacaksınız da nerede konuşacaksınız? İnsanlar ibadetini yaparken kurşunlanarak öldürülüyor. İşte bizim feryadımız bu haksızlığadır. Milletin iradesine saygı duymayanlara karşıdır bizim bu feryadımız [/QUOTE]

Ufak bir Tip vereyim surada, Bakanin Vekil Arabalarinda Cocuklara Tecavüz ederken neden buna agzinizi acmadiniz?.

Burada Türk Evladinin Hirsina geciyordu Vekiliniz!.

He dogru ya, PKK´li kardeslerinizde aynisini yapiyordu, ayni onlari Serefli Sakli Tanik olarak kullanmamistiniz?.

Neden bunu Hapise attirmadiniz?.

Yoksa Dininiz buna Müsade eder, zihniniz buna Razimi?.

Maalesef ayni Dinden olamayiz!.

Alıntı:
Şimdi ben bu rejime diktatör demeycek miyim, katil demeyecek miyim? Ben de insanım onlar da insan. Biz insanların tümünü yaradan ötürü seviyoruz. Orada Müslüman ya da değil diye ayrım yapamazsınız.
Hadi siz onlara Insan olarak öyle söyleyebiliyorsunuzda, yukarda saydiklarima karsi, benim söyleme hakkimi neden kisitliyorsunuz?.

Bumu sizin sag duyunuz?, Bumu sizin Insanliginiz?, bumu sizin Seref anlayisiniz?.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.