Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.07.13, 23:30   #17
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 986
Ettiği Teşekkür: 46007
Aldığı Teşekkür: 39568
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: "4 Kişi Polise Şiddet Uygularken Öldü" --????

Alıntı:
"4 Kişi Polise Şiddet Uygularken Öldü"
Heeee.... Bunlar Kung Fu zaten anasını satiym... Kameralar bile yalan söylüyor ha...

Ne diyo bu başbakan?
''Ben artık bittim'' diyor aslında...

Ben de onun dilinden ''agala bugala bi ara beni ara, magala mugala'' diyorum...

Bu başbakanı TV' de, gazetelerde falan görmek işstemediğimden, resmi olan gazeteleri almam... TV' de görsem kanal değiştiririm ama dün bir açıklama yapmıştı yine ve o zaman kanal değiştirdim ama birden bende ampul yandı! Bir acayiplik vardı... Atladığım kanala geri döndüm. Başbakan' ın ceketi ve gömleği artık bol gelmeye başlamış. O dolu suratı sarkmış, kemikleri ortaya çıkmış.... Hayra alamet değil! BOP eşbaşkanının mental sağlığı zaten pek yerinde değildi de, sanırım fiziki sağlığı da artık kaygı verici bir durumda... Neyse susucam artık...