Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.07.13, 00:46   #18
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131191
Aldığı Teşekkür: 42585
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: "4 Kişi Polise Şiddet Uygularken Öldü" --????

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
Heeee.... Bunlar Kung Fu zaten anasını satiym... Kameralar bile yalan söylüyor ha...

Ne diyo bu başbakan?
''Ben artık bittim'' diyor aslında...

Ben de onun dilinden ''agala bugala bi ara beni ara, magala mugala'' diyorum...

Bu başbakanı TV' de, gazetelerde falan görmek işstemediğimden, resmi olan gazeteleri almam... TV' de görsem kanal değiştiririm ama dün bir açıklama yapmıştı yine ve o zaman kanal değiştirdim ama birden bende ampul yandı! Bir acayiplik vardı... Atladığım kanala geri döndüm. Başbakan' ın ceketi ve gömleği artık bol gelmeye başlamış. O dolu suratı sarkmış, kemikleri ortaya çıkmış.... Hayra alamet değil! BOP eşbaşkanının mental sağlığı zaten pek yerinde değildi de, sanırım fiziki sağlığı da artık kaygı verici bir durumda... Neyse susucam artık...

Yalanlari yüzünden Tanrisi artik Carpmistir!.

Ne derler, Garibin Bed-Duasi Tutar diye!.

Küp dolmus tasmis artik, buda Mezarina agirliklik verir simdi.

Bu Dünyada Türkiyeye Cehennem anlari yasatti, acaba Toprak onu kabül edecekmi?.

Bekle daha Beter olacaaak.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.