Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.07.13, 10:34   #1
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 540
Mesajlar: 2,814
Ettiği Teşekkür: 21781
Aldığı Teşekkür: 11416
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Bu Ülkede Bu Kadar Hain Nasıl Yetişti?

BU ÜLKEDE BU KADAR HAİN NASIL YETİŞTİ?
 
Bu ülkede bu kadar hain nasıl yetişti? Böyle soru olurmu demeyiniz soruya bakın demeyiniz, bu kadar hain! Yurtsever olduğunu iddia edenler sayesinde yetişti. Biraz araştırma biraz irdeleme ile ne demek istediğimi zaten anlarsınız

Bu ülkede bu kadar hain nasıl yetişti? Devlete küfredenlerin bugün makbul kişiler olarak üst düzey yetkilileri tarafından ziyaret edildiğini bilmeyen görmeyen varmı? Şerefli ******** tartışmaları yapılırken yurtseverler gerekli ve yeterli tepkileri koyabildimi? Bu duruma yeterli tepkiyi koymayan yurtseverlerin dahli yokmu?

Açılım saçılım neye hizmet gayesi ile Türk milleti gündeminden hiç düşmedi? Açılım hareket ve söylemleri gündemde iken yurtsever olduğunu iddia edenler niçin yeterli tepkiyi koymadı?

Türkiye’nin bu kadar acil ve ivedi ekonomik, sosyal, idari, askeri ve diplomasi konusunda yığınla sorunları varken işbirlikçi AKP hükümeti hainlere pirim verircesine niçin bu kadar gündemde tutmayı hedefledi? kendisine empoze edilenleri harfiyen uyguladı? Bunları gören bilen basiret sahibi yurtseverler niçin yeterli tepkileri koymadı? Tepki koyarak Silivri zindanlarında ömür tüketenlerin yanında niçin olmadı? Konulan cılız tepkiler yeterli olmadı, bir gezi parkı eylemleri bakınız hükümeti nasıl dize getirdi.

“Hainlik, ihanet üreten toplum olduk” Dünya coğrafyasında çok önemli bir yerde bulunan ülkemizi küçültmek isteyenler var, bölmek parçalamak ufaltmak isteyenler var. Bunun için de büyük çabalar gösteriliyor. Ülkemize sadakatle hizmet eden ve bunun için çaba gösterenlerin başına çok işler getiriliyor, getirildi, getirilmeye devam ediliyor.

İrtica ve bölücü hainler, mandacılar, emperyal işbirlikçiler el ele kolkola masum vatandaşların vergisi ile besleniyor semiriyor, örtülü ödenekten harcamalar yapılıyor ama yeterli tepki gelmiyor.

Türkiye'de 11 yıldır yaşananlar acaba tam demokratik bir avrupa ülkesinde yaşansaydı ne olurdu? Milli irade diyenler, sandık ve seçim diyenler, faşizan uygulamalar, anti demokratik seçim yasaları ve halkın yoksulluğunun istismarı ile alınan oylarla yeniden yeniden eli kuvvetli olarak siyaseten iktidar olduğunda hangi milli ve manevi değerler kalacaktır? Bu değerlerden elimizde ne kaldı?

Ne yazık ki, Türkiye’de 11 yıldır hıyanet içinde olan hainler makbuldür. Bu kadar hainin nasıl yetiştiği, toprağımızdan mı, suyumuzdan mı olduğu da araştırılıp incelenmeli. Bu vatanın, hain yetiştirmede nasıl bu kadar verimli olduğu ortaya çıkarılmalı ve buna göre önlemler alınmalı dersek acaba abartmış ve izammı etmiş oluruz?

Kimdir? Kimlerdir hıyanete pirim verenler? Cumhuriyet kurulmadan önce de var idiler, Cumhuriyetin kuruluşundan itibarende hep oldular 11 yıldır ise hıyanet ekseninde geçmişteki hainlere rahmet okutur hain yetiştirdiler.

Adam dinci! Dini ve kutsal ritüelleri çıkarları için kullanıyor… Artık bunları eleştirmek yasak niçin? AKP gece yarısı kanunları ile dini inançları aşağılamış ve incitici olmuşluğunuz nedeni ile eleştiremezsiniz, yaparsanız; cezayı müstelzim yani cezayı hak etmiş olursunuz.

Adam, hükümeti ve varlığı ile anlayışı ve siyaseti ile Türkiye Cumhuriyeti devletine istikrarsızlık getirmiş, 11 yıldır sürdürüyor… Artık ileri demokrasi sayesinde bunu eleştiremezsiniz, meydanlara çıkıp bağıramaz, gezi parklarında pankart açamaz, tencere tava çalamazsınız. Yaparsanız terör ile aynı safta olur, meşruluğu tartışılır bir hükümeti alaşağı etme suçu ile hakkınızda dava ve takibat açılmış olur.

Hıyaneti, hainleri, vatanı bölmeye ve satmaya çalışanları ileri demokrasi sayesinde eleştiremez, eleştirdiğinizde; ileri demokrasi sayesinde gaz bombalarına maruz kalır, polis terörüne maruz kalır, kendinizi savunmaya kalkarsanız polise mukavemet, görevli memuru görevinden alıkoyma, hükümetin manevi şahsiyetine hakaretten dava açılır ve belkide içinde adalet olmayan devasa adalet saraylarında yargılanırsınız.

Hıyanet ve hainlik yurtseverlerin aymazlığı, demokrasi, cumhuriyet ve Atatürk âşıklarının zamanında tavır almayışları ve tepki vermemeleri nedeni ile irtica ile birlikte ayyuka çıkmıştır. Bu kadar hain yurtseverlerin yüzünden türemiştir sözü yazı başlangıcında bunun için ifade edilmiştir.

Hayır ola! Sabah şerifleri hayır ola! Diyeceğimiz yurtsever geçinenlere gün aydınlar ola!

20.07.2013
Mustafa Akten
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti.