Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.07.13, 12:09   #1
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Oct 2011
Yaş: 33
Konular: 1473
Mesajlar: 7,529
Ettiği Teşekkür: 29734
Aldığı Teşekkür: 33075
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Bozdağ Üstü Kapalı Ekşisözlük'e Çattı "Onlar Şeytanın Takipçileri"Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, son dönemlerde yaygınlaşan din ve dince kutsal değerlere hakaret suçlarının Türk Ceza Kanunu’nda yaptırıma bağlandığını, Cumhuriyet Savcılarının olaylar konusunda harekete geçmeleri gerektiğini bildirdi. Bozdağ, “Peygamberimize hakaret edenler şeytanın 21’inci yüzyıldaki takipçileridir” dedi.

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, ekşisözlükte Peygamber’e yönelik hakaret içerikli sözlerle yeniden gündeme gelen ve son dönemlerde artış gözlenen din ve dince kutsal sayılan değerlere hakaret suçları konusunda bir açıklama yaptı.

ŞEYTANIN TAKİPÇİLERİ

“Peygamberimize hakaret eden nice Ebu Cehiller geldi geçti. 21’inci Asrın echel Ebu Cehilleri bilmeli ki O'nun sevilmesine hiçbiri mani olamadı. Peygamberimize hakaret edenler, şeytanın 21. asırdaki takipçileri yeni Ebu Cehillerdir” dedi. Bozdağ şöyle dedi:

“Peygamberimiz hem âlemlere rahmet ve hem de habibullahtır. Aklını, kalbini, gözünü ve kulağını O'na kapatanlara sadece acınır. Veyl olsun onlara Kur'an'ın ve peygamberimiz Hz. Muhammed (sav)'in muhafızı Yüce Allah'tır. Muhafızı Yüce Allah olanın ayrıca bir muhafıza ihtiyacı yoktur. Bütün şeytanlar ve takipçileri birlik olsalar bile Allah'ın nurunu söndüremezler. Allah nurunu tamamlar, Kur'an'ı ve peygamberini korur. Peygamberimize hakaret, TCK 216/3 kapsamında suçtur. Cumhuriyet Savcılarının, bu konuda soruşturma başlatmaları yasal görevleridir.” (ANKA)

__________________Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.