Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.07.13, 15:35   #13
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Korkulan Oldu, Gezi Parkı'na AVM Yapılabilir.

İlginç bi mantığın var. Demek günah yuvası ve yok edilmesi gerekiyor oranın.

Günahkarlar!!! Eeee kaç yıl veriyorsun cehennemde yanmaları için? Hazır kararı verdin günahkar oldukları için, cezayı da kesiver gitsin.

Aynı başbakanın zihniyetiyle olaya bakıp dar bir alana hapsetmişsin yaşanan bu olayları. Gezi parkı artık sadece bir simge.

Demek ihtiyarlar yok aralarında. Eee bizde ki günahkar ihtiyarlar her haltı gençliklerinde yiyip ondan sonra hacca gidip 5 vakit namaza başladıkları için bu olaylara karışmamıştır.

Merak etme. Oradaki gençler bu zihniyetin temsilcileri ve destekçileri kadar günahkar değildir. En azından onlar kadar iki yüzlü değildir. Yapıp-edip bir yerlere sığınmazlar, din-iman deyip yaradanı kandırmaya teşebbüs etmezler.

Bu mantığa göre ne kadar otel, içkili yer varsa yakılıp yıkılmalı. Malum alayı günahkar oraya gidenlerin. Ancak bu şekilde başa çıkılır!!!

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.