Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.07.13, 16:03   #22
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44579
Aldığı Teşekkür: 75973
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Korkulan Oldu, Gezi Parkı'na AVM Yapılabilir.

Senin sinirlerini zorluyorum demek moderatör adayı?

Ben bir konuya yazmaya başladığımda bu forumda adminliğimi rafa kaldırır ve sadece fikirlerimle yazarım. Bu forumdaki tüm yönetici arkadaşlarımızın yaptığı gibi. Önce bunu anla ve kendini yel değirmelerine savaş açan Don Kişot'a bağlama.

Sana gayet güzel bir soru sordum. Ne yapması gerekiyor cesaretsizlikle suçladığın insanların oradaki "senin deyiminle" kanunsuz davranış sergileyenler için?

Verdiğin kaynak "Resmi gazete" farkındaysan. Zaten o olaylar resmi diye dayatılanlar için verilen mücadele değil mi? Sağlam bir kaynağın varsa onu alayım. Bana hükümet ağzı hiç te güvenilir gelmiyor çünkü.

Şimdi de yönetici olarak yazıyorum.

Sokak ağzı ile yazmıyoruz burada. Eğer iş ona vardırılacak olursa hepimiz o ağzıda iyi kullanırız kuşkun olmasın.

Fikrin neyse söyle direk olarak. Sağa sola kıvırmaya çalışmadan ve provoke etmeden. Aba altından sopa gösterir gibi "papaz olmak" gibi deyimleri kullanamaz kimse burada.

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.