Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.07.13, 16:25   #31
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44579
Aldığı Teşekkür: 75965
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Korkulan Oldu, Gezi Parkı'na AVM Yapılabilir.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Westsilwer Mesajı göster
cansuyu yazilanlari bastan okursan herseyi anlarsin...izah ediyorum artık ama demek hakkim kizmayinda bu saatten sonra

beni neresiyle dinliorsa izah ettigim soruyu bana tekrar soruyor...yazılanlar silinmedi...duruyor...bend demistimki bana yazdiklarimi ikiletmeyin.....

bidefa yazilanlara elestirlere cevap veriyim dedim millette sahit oldu...bilmiom yazdiklarimi nereleri ilwe okuorlar...

Moderator yada yonetici olan hesap sormaz uyeyi elestirmez...okur gecer yada kirmadan kizdirmadan bi yorum yapar...

Bunlarmi sizin yoneticileriniz mod lariniz

uyeyi karsisina almis kafa tutuyor..
Terbiye ve had sınırlarını iyice aştın. Buradaki her yöneticinin kendine göre bir siyasi görüşü, hayata bakış açısı ve fikirleri vardır ve bunları istedikleri konuda en az bir üye kadar dile getirmeye de hakkı vardır. Bunun için kimseye hesap vermek durumunda değiliz forum kurallarına uyduğumuz sürece.

Bizi meclisteki parmak kaldıranlarla karıştırma.

Bir de "neremizle dinlediğimizi" sormuş ve terbiyesizlik etmişsin. Biz kulaklarımızı, doğal olarak burada ise gözlerimizi ve anlağımızı kullanıyoruz. Kendinle karıştırma kimseyi.

Bu şekilde terbiyesizce ve hadsizce yazmaman konusunda sana son uyarıdır bu...

Aynı şekilde konu dışı yazmaya devam edersen silinecektir yazdıklarında.

Banemin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.