Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.07.13, 22:55   #37
Damon
Ne Mutlu Türk'üm Diyene

Damon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 78
Ettiği Teşekkür: 16630
Aldığı Teşekkür: 12032
Rep Derecesi : Damon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevher
Ruh Halim: Neseli
Standart Cevap: Korkulan Oldu, Gezi Parkı'na AVM Yapılabilir.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Westsilwer Mesajı göster
Bodrum mugla gibi yerlerde masumm insanlarda var..Kendi halinde biseyden haberi olmayan.. Oralarimi ortadan kaldiralim..

Gezi parkinda kim var masum olan ..!!!!!!!!!!!!!!!

senin yazdiklarini begenen arkadaslarada soruyorum..???

...........

Gezi parkına giden okul çocukları, liseliler, yaşlılar .... bunlar masum değil mi ???? Oraya her giden malum şeyi yapmak için mi gidiyor ?

Her haltı yiyiyorsunuz, yiyiyorsunuz; sonra da kalkıp işinizi gördüğünüz travestilere, hayat kadınlarına pok atıyorsunuz !!!!

Müslüman sapıkları da gördük biz, oy verdiğiniz adamlarda çok var !!!

De get, açtırma ağzımı daha fazla benim. Zihniyetsiz boş mahlukatlar sizi !!!

Derler ki bazı zihniyeti bozuklar: fuhuş ve zinanın yapıldığı, gusülsüz gezilen yerde ot bitmez.

Ortalık ağaç dolu, çimen dolu. Eeee, noldu ??? Uyduruk çıktı mı bu fetva da

Önce siz müslümanım diyenler şeyinize hakim olacaksınız, sonra başkalarına pok atacaksınız. Anası, bacısı, karısı tesettürlü olan erkeklerin içinde bir kere bile geneleve gitmemiş erkeği zor gösterebilirsiniz !!!!!

'' Ben gitmedim '' diyen bir elin parmaklarını geçmez !

Dinimizde, evlenmeden önce cinsel ilişkiye girmek; hem kadına hem de erkeğe yasaktır ! Kur' an _ i Kerim' de yazıyor bu; sure ve ayet numaralarını bulunca ekleyeceğim, kimse unutturmasın bana.

Kızlar kocaya varana kadar bakire kalsın, erkekler ooohhhh her haltı yesin, sonra da kendini müslümandan saysın ! Müslümanlığınızı şey edeyim sizin !!! Ahirette komple şey edileceksiniz zaten sizler !!!
Damon isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz Damon'in Mesajına Teşekkür Etti.