Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.07.13, 23:26   #32
Damon
Ne Mutlu Türk'üm Diyene

Damon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 78
Ettiği Teşekkür: 16630
Aldığı Teşekkür: 12032
Rep Derecesi : Damon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevher
Ruh Halim: Neseli
Standart Cevap: Erkeklerin Dikkati Dağılıyormuş!

Alıntı:
Dikkatinizi çektimi bilmiyorum sözde kadının en çok ezildiği yer doğu ama en çok kadın vekilde BDP de.
Onlar da kullanılıyor. Artı bir de bdp olayı çok farklı. Terör örgütü oldukları için, kadın, çocuk .. herkesi kullanırlar.

Ama din konusunda durum çok farklı. Kadının hiçbir konuda özgürlüğü yok. Bizler sokağa çıkmak, yalnız başına alışverişe gitmek, okula gitmek, .... kısıtlı değiliz ki; bu yüzden eylemlere, protestolara katılmak normal geliyor bizlere.

Ama bahsettiğimiz ülkelerdeki kadınlar, akıllarından dahi geçiremez. Geçirip uygulamaya koydukları gün, ölüm fermanlarını imzaladıkları gündür !!!

Bir de şöyle düşünelim:

Kadın haber yolluyor adama, beni falancaya götürüver, adam geliyor götürüyor. Daha sonra ki gün beni şuraya götür, adam gelip alıyor. Sonra bilmem nereye, sonra bilmem ne ....

Adam en sonunda '' eeeh yeter lan, kır dötünü otur evde '' diyecek. Her evdeki erkek bunu yapınca, noluyor ? Kadınlar toplumdan uzaklaştırılıyor otomatikman ! Sokağa bile çıkamayan kadın, okula nasıl gidecek ? Diğer evdeki kadınlarla bir araya gelip örgütlenmeyi nasıl yapabilecekler ?
Damon isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Damon'in Mesajına Teşekkür Etti.