Tekil Mesaj gösterimi
Eski 23.07.13, 10:08   #10
Hasat
Süper Üye

Hasat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 153
Ettiği Teşekkür: 8748
Aldığı Teşekkür: 12916
Rep Derecesi : Hasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzel
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Açın Halinden Anlamak

Yokuluk zordur arkadaşlar.Herkese zordurda hele ana babaysan ! Kendin aç durursunda giymezsin gezmezsinde çocuğuna yok demekten acı birşey yoktur.Yüzün yere geçer çaresiz kalırsın.

Ben akşamın 9 unda gidip kızıma 4 tekerli bisiklet aldığımı bilirim sırf boynu büküldü diye.Vardı aldım ya yok olsaydı uyurmuydum o gün sabaha kadar mümkünmüydü?

Şu an ülkenin zengini çok zengin fakiride dilenci konumuna geldi.Aradaki uçurum çok büyüdü.İş ve işçi bulma kurumun açıklamasına denk geldim geçen gün iş çok beğenip gitmiyorlar diyordu.Adamın ailesi varsa niye gitmesinki?

Gençler yetişip ünilerden mezun oluyorlar sonra iş yok neden yok?Çünkü bu devletin tüm kurumlarını babalar gibi sattılar:özelleşen kurumlar artık kadrolu eleman almıyorlar sendikalaşmasınlar diye.Özelleşen bir kurumdayım taşaron firmalardan eleman sokuyorlar buraya 3 kuruş maaşa ve hiçbir iş garantisi olmadan.Bir süre sonra çıkarıyorlar yeniden alıyorlar.
Şu an devletin yaptığı hiç bir istatistiğe güvenmiyorum.Aynı enflasyon oranı gibi saçma sapan rakamlar.
Gençler anneler babalar işsiz bu kadar basit
Hasat isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Hasat'in Mesajına Teşekkür Etti.