Tekil Mesaj gösterimi
Eski 23.07.13, 19:39   #4
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131274
Aldığı Teşekkür: 42660
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Yeni Ehliyetler Böyle Olacak

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Mustafa Akten Mesajı göster
Benim ehliyet 1968 yılında alınmış E sınıfı bir vesika. Bu vesika ile her tür araç kullanılmakta idi. Acaba bundan sonra benim durum ne olur? Yaş yetmiş, ehliyette de yaştaki gibi iş bitmiş damgası yiyerek ve bizi limon gibi sıkarak bir köşeye atarlar mı?
Tabiki bu Özel dikkate alinabilecek bir durum.
Siniri biraz daraltmakta yararli olunabileceginin kanisindayim.

Burada en önemlisi olarak, Göz Muyaneleri önde gelmek üzere dikkate alinmasin gerektigini düsünüyorum.

Zira Kazanin bir yas siniri yok, gelirkende extra kendini belirtmiyor.
Sadece bunun Faktörlerini dikkate alindiginda, engeller alinabilir diye düsünüyorum.

Öbür taraftanda bir bakarsak ama, sadece burada yas siniri koyupta, yasli sürücülerin böyle Tarafikten ayrilmalarinida destekleyemem.
Zira belirli bir yastan sonra, Arabaya daha Muhtac olan bir kisimin, böylelikle kenara atilmasi, tek Mobil imkani elinden alinmasi, böylelikle hayatini kolaylastiracak faktörlerden uzak tutulmasida istenemez.

Üye oldugum, Atis Pavyonunda, birisi 86 yasinda ehliyetini kendiliginden geri verdigine sahit oldum.

Buna karsilik Doksanini gecmis üyemizle, Arabasinda yarismalara bile ama gidebildigimizi söyliyebilirim.

Burada Göz Doktorundan ve Ev Doktorundan alinan tavsiyelerede dikkat edilmesinin, anlami olabilecegini düsünüyorum.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.