Tekil Mesaj gösterimi
Eski 23.07.13, 20:24   #44
Inatci
» İsyankar Zır Deli «

Inatci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 126
Ettiği Teşekkür: 8542
Aldığı Teşekkür: 13093
Rep Derecesi : Inatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevher
Ruh Halim: Meskul
Standart Cevap: Korkulan Oldu, Gezi Parkı'na AVM Yapılabilir.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Westsilwer Mesajı göster
Bodrum mugla gibi yerlerde masumm insanlarda var..Kendi halinde biseyden haberi olmayan.. Oralarimi ortadan kaldiralim..

Gezi parkinda kim var masum olan ..!!!!!!!!!!!!!!!

senin yazdiklarini begenen arkadaslarada soruyorum..???

...........
Serseri Gezginin fikirlerini de Damon'un fikirlerini de ben beğendim beğenirim de ...Bizim buralarda da o tip parklar vardı annemler anlatır her türlü pisliğin olduğu,uyuşturucuların ve sizin dediğiniz tip insanların bulunduğu ..Ama parklar kaldırılmadı sadece düzenlendi halka açıldı şimdi o parklarda çoluk çocuk herkes oynuyor sıcak havalarda gidip serinliyor nefes alıyor ulu ulu ağaçların altında.
Bu tip şeyler belediyelerin elinde isterlerse düzenlemeye giderler güzelleştirirler ama sizlere nedense boş çünkü yakıp yıkma zihniyeti kafanıza yerleşmiş.
Düzeltmeye uğraşma, yok et demek kolay o zaman Peygamberimiz neden insanları düzeltmek için uğraşmaya kalkmış ki yada Allah neden Peygamberler gönderilip düzeltilmeye uğraşmış ki yak yık yok et bitsin ,düzeltmeye çalışma kezzap at anlatma döv ,öldür kolay iş zorlamaya gerek yok. Ne güzel bakış açısı sizi alkışlayanlar varmı etrafınızda bu şahane fikirleriniz için!!!